Holy Cow

Jediná kůže, kterou skutečně potřebujete, je vaše vlastní!

móda
doplňky

 

 Jsme online obchod s botami a doplňky od světových veganských značek.

 

Chceme nabízet pouze věci, které vypadají a fungují přinejmenším stejně dobře, jako konvenční výrobky. Abyste si nemuseli vybírat, jestli nakoupíte podle svého vkusu, nebo svědomí.

 

Veganské boty jsou takové, při jejichž výrobě nebyly použity žádné materiály živočišného původu. Protože to zkrátka není vůbec potřeba! Naše boty jsou vyráběny z toho nejsofistikovanějšího materiálu- mikrovláka. Jedná se o italskou umělou useň z přirozeně elastických mikrovláken. Na rozdíl od levné koženky nebo PVC je to lehký, jednovrstvý, odolný, prodyšný a zároveň voděodolný materiál, který se snadno udržuje a je tedy pro výrobu bot ideální. Obuv je poddajná a po nějaké době nošení se přizpůsobí noze.

 

Wills London je mladá londýnská značka vyrábějící městskou obuv a doplňky s čistým designem, šitou v Portugalsku bez vykořisťování zvířat ani lidí.

 

Good Guys don’t wear leather je výrobcem veganské obuvi pro náročné, vyznačující se především špičkovou kvalitou zpracování. Perfektní design a materiály, navrženo v Paříži, šito v Portugalsku.

 

           

 

Kontakt

Ukázky zboží