HOOI essentials

Kde se minimalismus snoubí s udržitelností.

doplňky

První myšlenka vedoucí k založení společnosti HOOI essentials se zrodila na podzim roku 2022 poté, co jsme začali vyrábět svíčky pouze pro svou vlastní potřebu. Protože o ně byl velký zájem i z našeho okolí, rozhodli jsme se je začít vyrábět na profesionální úrovni a spolu s tím nabídnout potencionálním zákazníkům i další vonné produkty. Téměř po roce příprav, pokusů a samozřejmě i mnoha omylů, jsme se rozhodli vstoupit na trh a představit naší značku světu.

V HOOI essentials se snažíme propojit minimalismus s udržitelností, s ohledem na zdraví našich zákazníků. Při jejich ruční výrobě v ČR používáme čistě přírodní vosky a báze, které pochází z obnovitelných zdrojů, a mícháme je s pečlivě vybranými vonnými oleji, které neobsahují zdraví škodlivé ftaláty a nejsou testovány na zvířatech. Pro balení objednávek používáme plně recyklovatelné kartonové krabice a jejich výplní jsou fixační tělíska, tvořená z čistě přírodních surovin, které lze následně rozpustit ve vodě, recyklovat i kompostovat.

Snažíme se našim zákazníkům ukázat, že svíčky jsou mnohem víc než jen dekorace, a že na volbě té pravé opravdu záleží. 

Za náš největší dosavadní úspěch považujeme velice pozitivní reakci na trhu a rychlost nárůstu objednávek. Věříme, že máme potenciál a v budoucnu o nás ještě uslyšíte.

 

Kontakt

Kde jste mohli prodejce potkat za uplynulý rok

02.12.23 - 03.12.23