House Of Spelll ..

There is no path to happiness. Happiness is the path

móda
ostatní

Z Austrálie a přece ze srdce Evropy, takový je můj House of Spell. House Of Spell je dům kouzla, změny. Místo pro každou duši, která ráda tvoří, miluje svobodu a chce se cítit krásně a pohodlně. Po dvanácti letech, které jsem strávila ve slunné Austrálii, po několika životních kotrmelcích, vzletech i pádech, jsem se rozhodla udělat ve svém životě velký krok. Poslechla jsem volání svého srdce a založila značku House of Spell, kterou miluji a hýčkám. Jsem vděčná, že díky mému tehdejšímu rozhodnutí vám mohu nabídnout jedinečnou módu, kterou jsem si na mých cestách doslova zamilovala.

Jednou ze značek, které bych vám ráda představila je JAASE, bohémské šaty z Austrálie. Vyznačují se originálními ručně kreslenými tisky navrhovanými v Austrálii. Všechny kolekce vyjadřují prostřednictvím svých stylů, vzorů a barev cit pro australskou plážovou kulturu.

Jsem si jistá, že Vám zakoupené zboží poskytne všestrannost a pohodlí při nošení a zamilujete si jeho bohémský styl, který Vám umožní cítit se v každém okamžiku uvolněně, svobodomyslně a žensky.

s láskou

Bára

Kontakt

Ukázky zboží

Kde jste mohli prodejce potkat za uplynulý rok