Hugo chodí bos

Hračky pro které stojí za to pořídit si děti!

móda
doplňky
ostatní

České hračky mají velkou tradici, která se ale v posledních letech ztrácela pod silnou vrstvou prachu. Zčásti proto, že ji drtila barevná plastová konkurence z Asie, svůj podíl na tom ale má i malá propagace českých značek. Naše řemeslná výroba je poctivá a kvalitní, ale leckdy skoro neviditelná. A právě to jsem se rozhodla změnit. Rozjela jsem se do všech koutů republiky, scházela se s českými výrobci a svědomitě od nich vybírala takové hračky, které splňují následující kritéria:

-       Od začátku až do konce jsou vyráběné v České republice

-       Mají potřebné certifikáty

-       Jsou vyrobené z kvalitních materiálů šetrných k životnímu prostředí

-       Vynikají kvalitním zpracováním – po řemeslné i výtvarné stránce

-       Jsou hezké, zábavné a zároveň děti podporují v jejich vývoji  
Chtěla jsem, aby si lidé hračky mohli osahat a vyzkoušet, proto Hugo chodí bos nefunguje pouze jako e-shop, ale zároveň jako kamenný obchod v centru Prahy. Najdete nás v Řeznické ulici  - kousek od mama coffee a Divadla Minor. Malý, ale milý prostor jsme zařídili tak, aby se, stejně jako naše hračky, líbil dětem i dospělým. 

Najdete u nás tradiční české hračky, které vám připomenou dětství, stejně jako knížky, dekorace, stavebnice, skládanky i dětské oblečení od mladých českých tvůrců. Děti si u nás můžou pohrát, vám velkým zase ráda uvařím kafe nebo čaj a popovídám si o všem, co vás zajímá. Chceme, aby se vám v Hugovi líbilo a šířili jste o něm dobré slovo, které se postupně rozšíří do všech českých pokojíčků. Proč dětem kupovat nekvalitní hračky dovezené přes půl světa, když se pro ně u nás vyrábí tolik krásných věcí... které potěší i dospělé. 

MgA. Adéla H. Kantůrková

Kontakt

Ukázky zboží