.Human

Designové přírodní bytové doplňky a dekorace + hřejivé a outdoor osvětlení

ostatní
 
Natur a eko design Human - designové přírodní bytové doplňky a dekorace + hřejivé a outdoor osvětlení.

Příroda má dokonalý design. Její struktury, tvary, barvy a materiály mě přímo fascinují, proto se snažím do její tvorby co nejméně zasahovat a naopak ji nechávat hlavní slovo při mém dotváření výrobků k užití. Každý kousek je pak v interiéru, ale i exteriéru na dvorcích, dvorečkách, terasách i zahradách klenotem matérie, který hřejivě nebo outdoorově, udržitelně osvětlujeme :-)
 
Letos jsem vytvořila 3 edice z přírody:
 
  • No. 1 PRALES - Jistota, stálost, pevnost, paměť - Stoly a stolky z 5 statných, starých stromů Břízy, Dubu, Jabloně a Jilmu s podnoží z poctivé litiny a kovu.
  • No. 2 GAUDÍ - Tančící stolky a stoličky z betonu, s plastickým dekorem listů stromu Jeřabiny moravské velkoplodé a kroucenou podnoží z korun stromů.
  • No. 3 OHEŇ A VODA v symbióze a rovnováze. Zkamenělé mořské dary neživé přírody ukotvené v betonu. Perleťové svícny, vzácné kameny se zkamenělými mušlemi a mořské kameny s vodou a solí vymletými otvory, kterými tajemně prokukují plamínky svíc.

  • A na trh přivezu dřevěné komponenty k vánoční dekoraci a vašemu tvoření - různě velké PODTÁCKY a PODLOŽKY z Bžízy s kůrou a kdo bude chtít kroucené VĚTVE na Macramé.
 
Eko design Human 
  • Vytváří Šetrný, Udržitelný design z materiálů domácích či přírodních jako prevenci odpadu. Inspiruje se přírodou, kde nic není odpad.
  • Uctívá Soběstačnost a vymýšlí, jak na ni, kde a v čem to jen jde. A touží být inspirací ostatním, že to jde a může to být i zábava, ať už z radosti, potřeby originality, či z nouze.
  • Dává věcem druhý dech a tvoří i nové, hledáním cest k žádné nebo co nejnižší ekologické zátěži a podporuje Lokálnost a Místní zdroje. 

Kontakt

Kde jste mohli prodejce potkat za uplynulý rok

09.12.22 - 23.12.22