•Indijanka•

Tvořím od ♥ pro ♥

ostatní

Mé jméno je Janka ... •Indijanka• ... Duše z lesaSmrk

Kdo by nemiloval magnetky. Přivážíme si je z cest nebo z kulturních akcí, aby nám připomínaly, kde všude jsme byli a co všechno jsme zažili. Dostáváme je jako dárek z cest od rodiny, kamarádů nebo kolegů. A nebo jim dáme za úkol držet na ledničce fotky, seznam s nákupem nebo lístky na koncert.

Nejsem na tom jinak. Miluju magnetky, mám jich plnou ledničku. Kromě magnetek vyplňuje můj byt spousta lepících papírků s obsahem, který mi připomíná, co je v životě důležité a na co se mám soustředit. A jednou jsem si řekla proč to nespojit, proč nemít magnetky s textem, který mě tak inspiruje? A šla jsem ještě dál. Proč nemotivovat a neinspirovat další bytosti na jejich cestě? Proč se při každé cestě do ledničky nezastavit a nabrat inspiraci z textu na ní? Nepřišla jsem na důvod proč ne, a tak jsem to prostě udělala ♥ Spojila jsem tyto dvě formy a zrodily se magnetky v podobě, kterou vidíte.

Magnetky a jejich obsah vycházejí z mé vlastní životní cesty, na které mi byly nemalým pomocníkem. Když je vaše tvorba inspirována vašim vnitřním světem, vašemi pocity a předsvědčeními, tak se začnou dít zázrakyModlitba

Na objenávku lze vyrobit cokoliv dle vašeho přání - text i velikost.

Ráda poradím i zodpovím vaše dotazy ♥

Přeji spoustu motivace a inspirace ♥

Ukázky zboží

Kdy jste mohli prodejce potkat