•Indijanka•

Tvořím od ♥ pro ♥

ostatní

Mé jméno je Janka ... •Indijanka• ... Duše z hor 

Mé výrobky vycházejí z mého života, z mé cesty. Začalo to magnetkami s inspiruijícími texty, které mi připomínají na co se mám soustředit, co je v životě opravdu důležité a hlavně se u toho nezapomenout smát. A přišla touha se s těmito pomocníky rozdělit, poslat inspiraci a motivaci dál.

Následovala zamilovanost do pryskyřice, do nekonečna kreativních možností, které se s ní dají tvořit.

Miluju neobyčejné věci a v hlavě mám neskutečné množství nápadů a barev, které postupně realizuji.

Vesmír, barvy a příroda jsou mnou inspirací a díky uvolněné kreativitě mi pod rukami vzniká nesmírné barevné Vesmírno.

Každý výrobek je unikátní a podobný už nikdy nebude. Díky tomu každý kus v sobě skrývá své kouzlo, svou jedinečnost a originalitu.

♥NEOBYČEJ♥

 

MADE by ME 

Co vše se skrývá pod pojmem ruční práce nebo-li handmad, jsem pořádně pochopila, až když jsem sama začala ručně tvořit. I já chodila kolem tvůrců, designerů a říkala si, jak drahé ty své výrobky mají. Vlastní zkušenost je nepřenositelná.

Je to práce, krásná práce … práce, kterou dělám od srdce a která mě naplňuje a baví. Tvorba textů a rámování na počítači, kde někdy řeším i milimetry, aby vše vyšlo, tak jak potřebuji. Laminování, přesné lepení a následné řezání, stříhání, řezání a zase stříhání … někdy je to nekonečné (i bolestivé), ale nestěžuji si. Mravenčí práce s pryskyřicí, s barvami, s kytičkami, při které je sebemenší milimetrový detail důležitý. Následuje broušení, leštění, lakování, vrtání, navlékání, dobarvování a další finální práce.

Ve finále je vidět produkt, který od začátku až do konce prošel mýma rukama … ruční práce doslova a do písmene. Dílo, do kterého jsem dala kus sebe, kus kreativity, kus lásky, kus času, kus energie.

A teď přichází na řadu cena … cena za materiál, za čas, za energii (láska je grátis ♥). Ohodnotit svou práci v sobě skrývá i určitý projev sebelásky a sebeúcty. Vážím si své práce, vážím si svého času, vážím si své energie, vážím si SEBE … a i proto je cena magnetek taková.

A stojím si za tím, stejně jako si stojím sama za sebou ♥

Ukázky zboží