•Indijanka•

Tvořím od ♥ pro ♥

ostatní

Mé jméno je Janka ... •Indijanka• ... Duše z hor Brrrr, zima

Kdo by nemiloval magnetky. Přivážíme si je z cest nebo z kulturních akcí, aby nám připomínaly, kde všude jsme byli a co všechno jsme zažili. Dostáváme je jako dárek z cest od rodiny, kamarádů nebo kolegů. A nebo jim dáme za úkol držet na ledničce fotky, seznam s nákupem nebo lístky na koncert.

Nejsem na tom jinak. Miluju magnetky, mám jich plnou ledničku. Kromě magnetek vyplňuje můj byt spousta lepících papírků s obsahem, který mi připomíná, co je v životě důležité a na co se mám soustředit. A jednou jsem si řekla proč to nespojit, proč nemít magnetky s textem, který mě tak inspiruje? A šla jsem ještě dál. Proč nemotivovat a neinspirovat další bytosti na jejich cestě? Proč se při každé cestě do ledničky nezastavit a nenabrat inspiraci z textu na ní? Nepřišla jsem na důvod proč ne, a tak jsem to prostě udělala. VosaSpojila jsem tyto dvě formy a zrodily se magnetky.

Magnetky a jejich obsah vycházejí z mé vlastní životní cesty, na které mi byly nemalým pomocníkem. Když je vaše tvorba inspirována vašim vnitřním světem, vašemi pocity a předsvědčeními, tak se začnou dít zázrakyModlitba.

Na objenávku lze vyrobit cokoliv dle vašeho přání - text i velikost.

Ráda poradím i zodpovím vaše dotazy.

Přeji spoustu motivace a inspirace ♥

 

Brrrr, zimaMADE by ME Brrrr, zima
Co vše se skrývá pod pojmem ruční práce nebo-li handmadu, jsem pořádně pochopila, až když jsem sama začala ručně tvořit. I já chodila kolem kreativců, tvůrců, designerů a říkala si, jak drahé ty své výrobky mají. Holt vlastní zkušenost je nepřenositelná.
Je to práce, krásná práce … práce, kterou dělám od srdce a která mě naplňuje a baví. Tvorba textů a rámování na počítači, kde někdy řeším i milimetry, aby vše vyšlo, tak jak potřebuji. Laminování, přesné lepení a následné řezání, stříhání, řezání a zase stříhání … někdy je to nekonečné (i bolestivé), ale nestěžuji si.
Ve finále je vidět produkt, který od začátku až do konce prošel mýma rukama … ruční práce doslova a do písmene. Dílo, do kterého jsem dala kus sebe, kus času, kus energie.
A teď přichází na řadu cena … cena za materiál, za čas, za energii (láska je grátis ♥Miluju tě!). Ohodnotit svou práci v sobě skrývá i určitý projev sebelásky a sebeúcty. Vážím si své práce, vážím si svého času, vážím si své energie, vážím si SEBE … a i proto je cena magnetek taková.
A stojím si za tím, stejně jako si stojím sama za sebou ♥

Ukázky zboží