indijanka

ᴀᴜᴛᴏʀsᴋᴀ́ ᴛᴠᴏʀʙᴀ ᴜᴅʀᴢ̌ɪᴛᴇʟɴᴇ́ ᴅᴇᴋᴏʀᴀᴄᴇ ᴀ ᴅᴏᴘʟɴ̌ᴋᴜ̊ ᴀ ᴠᴇ̌ᴅᴏᴍᴀ́ ᴄᴇsᴛᴀ ᴢᴀ šᴛᴇ̌sᴛɪ́ᴍ ❞sᴠᴏʙᴏᴅɴʏ́ ᴘʀᴏsᴛᴏʀ ᴊɪɴᴀᴋᴏsᴛɪ❝ ∴ H L A V N Ě L A D N Ě ∴ E L E G A N T N Ě A U D R Ž I T E L N Ě ∴

doplňky
ostatní

Tvořím design, který ladí svou jedinečností, praktičností, udržitelností, minimalismem a barevností … vnímám design, jako tvůrce atmosféry, jehož ambicí je vytvořit prostor plný svěžích tónů, autorské tvorby a vkusného designu.

Mým záměrem je tvořit smysluplnou dekoraci s přesahem, která vnáší do prostoru hloubku, nadčasovost, příběh, řád a harmonii.

Do své tvorby otiskávám sebe. To, co chci předávat dál ... vášeň, poslání, sebevědomí, svobodu a lehkost.

Není to pouhá dekorace. Je to emoce, která chce být spatřena a vnímána v celé své čistotě a dokonalosti. Příběh, který chce být napsán a prožit. Poblouznění, které projede tělem, jako divoká vlna pod závojem noci, a které nikdy neskončí. Je to únik z rytmu každodennosti do malých zázraků všedních dnů. Únik do smyslných doteků plných něhy, laskavosti a ladnosti.

Je to oslava života v celé své přítomnosti!

 

Jsem designérkou vlastního příběhu. Jsem bojovnice, rebelka, bohyně a tvůrkyně. Jsem žena, která překračuje hranice. Hranice všednosti, průměrnosti, pravidel a přesvědčení. Čekám od života víc, a tak si tvořím svou vlastní cestu.

"Svého osudu jsem pán, své duše kapitán".

Neakceptuji zkušenosti druhých a zpochybňuji své vlastní. Učím se, rostu, léčím se, zkouším, měním se, nezastavuji. Když padnu, postavím se a jdu dál. Jsem jako Fénix, který shořel a vstal z popele. Tvořím z nemožného možné.

 

∴ H L A V N Ě  L A D N Ě ∴ E L E G A N T N Ě  A  U D R Ž I T E L N Ě

 

Nejsem tu od toho, abych byla perfetkní, ale abych byla OPRAVDOVÁ.

Kontakt

Kde jste mohli prodejce potkat za uplynulý rok