Indiva

Pohodlná móda s láskou vyráběná v ČR.

móda
šperky & bižuterie
doplňky

Zajímá- li Vás kdo jsem...

Jmenuji se Lenka a už od roku 2009 mi učarovala lokálně tvořená móda. Nejdříve jsem otevřela v Praze obchůdek, který nabízel celou řadu tvůrců, které znáte i zde z Fleru. S myšlenkou módního návrhářství jsem koketovala sice už hned po základní škole, ale rodiči mi byl doporučen lukrativnější obor plný čísel. Naštěstí si srdce cestu našlo. Takže dnes již sedmým rokem provozuji stále obchod s lokální tvorbou v centru, ale už několik let se také věnuji tvorbě vlastní. Jakýkoliv oděv si tedy můžete v Praze samozřejmě osobně vyzkoušet v obchodě BOHEMART, sdružující více českých značek nebo po dohodě v mé karlínské Zašívárně.

Veškeré modely můžete mít v jakémkoliv barevném provedení a ve Vaší velikosti.

r.2015 Mnoho z nich jsou také oděvy "rostoucí" - lze je nosit v těhotenství a i po něm. Z vlastní zkušenosti vím, jak je tohle důležité a jak se i nastávající maminka, natož žena po porodu potřebuje cítit pohodlně a hezky.

 r.2016 Protože jsem se nedávno stala také maminkou, z přetlaku volného času ( hahaha ) lehce začínám koketovat s oděvem dětským. Prozatím "cute" věcičky a vyloženě praktické trička na zapínání vpředu. Slibuji, že nic mého, co se ve tři ráno musí dostat přes hlavu plačícího kojence ode mě neuvidíte :D. 

A jak se tento příběh bude vyvíjet dál záleží také na Vás ...

Pokračování příště.

 

 

 

 

 

Ukázky zboží

Kdy jste mohli prodejce potkat