Iveta Nedomová Design s.r.o.

Jednoduchý design, udržitelnost a variabilita, moderní styl a pouze kvalitní přírodní materiály: To je mé motto.

móda

Jakožto žena s nekonfekční postavou a nekonvenčním stylem jsem se zaměřila na módu, kterou trh nenabízel - zajímavou a vhodnou pro každou postavu. Upřednostňuji jednoduchost skandinávského stylu.

Od začátku mé tvorby tvořím pouze ze lnu, konopí, přírodní vizkózy, bambusu, vlny atd.

Mám velikou radost, když se potkám z nešťastnou ženou, která má velmi nekonfekční postavu.Je smutná, že se jí to moc líbí, ale může jen koukat, protože to neobleče. Já jí řeknu, že to není problém, změřím ji, vyberu vhodný model a do 14- ti dnů má oblečení doma. Tato žena se většinou stane i mou kamarádkou, protože jsem jí změnila život o 360° k lepšímu. Najednou je šťastná, že je oblečená jako její kolegyně s velikostí 5x menší.

To je dnes cíl mého podnikání. Být férová, podnikat tak, abych se lidem mohla podívat do očí a mé zákaznice se ke mě neustále vracely.

Kolekci obněňujeme téměř 52 týdnů v roce. To znamená, že můžete kdykoli přijít a najdete tu vždy nové design kousky, které ještě v šatníku nemáte.

Oblékám se pouze do svých modelů, což je výhoda pro vás. Pořád mi něco chybí, proto má naše značka takovou dynamiku v nápadech a tvorbě.

Některé zákaznice znám už 30 let a ještě jsem je neomrzela.

To je pro mě největší reklama.

 

Kontakt

Kdy se s prodejcem můžete setkat