J&P CANDLES

Ručně dělané uhlíkově neutrální prémiové svíčky a bytové vůně.

doplňky

J&P CANDLES jsou prémiové uhlíkově neutrální ručně dělané sójové svíčky a bytové vůně, které vyrábíme s maximálním ohledem k životnímu prostředí. Naše produkty jsou kombinací lásky k řemeslu a těch nejlepších surovin. Nově máme v nabídce aroma difuzéry a vonné vosky.

Ručně dělané svíčky J&P CANDLES se soustředí na originální design, atraktivní vůně, nejvyšší kvalitu surovin a pozitivní ekologický vliv. Svíčky ručně vyrábíme a balíme v České republice v naší malé dílně. Každá vůně svíčky má za sebou příběh, kterým byla svíčka inspirována. Chcete být součástí příběhu i Vy?

 

Proč sójové svíčky a bytové vůně?

Vyrábíme 100 % sójové svíčky a to bez přídavku parafínu nebo jiné chemie. Sójové svíčky jsou šetrnější k našemu zdraví (produkují méně sazí a dalších škodlivin), hoří až o 50 % delší dobu než klasické svíčky a jsou šetrnější k životnímu prostředí. Mají příjemnou krémovou barvu, vosk je veganský a určen přímo pro svíčky do nádob.

Spolu se svíčkami vznikla potřeba i zájem o další prémiové produkty a nyní se věnujeme výrobě vonných difuzérů, vonných vosků do aromalamp, ale připravujeme i vlastní doplňky, bytové vůně nebo vůně do auta. To vše z prémiových surovin a ručně dělané v naší dílně v jihočeském Písku.

 

Co znamená uhlíkově neutrální svíčka?

Příroda nám není lhostejná, vypočítali jsme tedy uhlíkovou stopu svíčky a tu plně kompenzujeme. Ale nejen to, uhlíkovou stupu násobíme 5x a podporujeme offsetové projekty - revitalizace zeleně, výsadba stromů, alejí apod. Naše svíčky tak nejsou k přírodě nešetřené a můžete si je užít s čistým svědomím vůči planetě.

 

Jaká je kvalita surovin?

Používáme 100 % sójový vosk bez dalších aditiv, německé bavlněné knoty s papírovým jádrem, kvalitní evropské dřevěné knoty a prémiové vonné esence, které splňují přísné požadavky evropské certifikace IFRA. Svíčky balíme do českého obalového materiálu. Podporujeme lokální výrobce a volíme to nejlepší, aby produkty dělaly radost nám i zákazníkům.

Většinu komponentů jako jsou sklenice, základ pro difuzér, ratanové tyčinky, ale i obalový materiál nebo dřevěná víčka - to vše nakupujeme převážně v tuzemsku. Kromě uhlíkové stopy je pro nás důležitý i původ surovin a jejich kvalita, nenakupujeme tedy v Asii. Všechny výrobky děláme tak, abychom je mohli sami nebo naši blízcí doma bezpečně denně používat.