J&P CANDLES

Ručně dělané uhlíkově neutrální luxusní svíčky.

doplňky

J&P CANDLES jsou prémiové uhlíkově neutrální ručně dělané sójové svíčky, které vyrábíme s maximálním ohledem k životnímu prostředí. Naše produkty jsou kombinací lásky k řemeslu a těch nejlepších surovin.

Ručně dělané svíčky J&P CANDLES se soustředí na originální design, atraktivní vůně, nejvyšší kvalitu surovin a pozitivní ekologický vliv. Svíčky ručně vyrábíme a balíme v České republice v naší malé dílně. Každá vůně svíčky má za sebou příběh, kterým byla svíčka inspirována. Chcete být součástí příběhu i Vy?

 

Proč sójové svíčky?

Vyrábíme 100 % sójové svíčky a to bez přídavku parafínu nebo jiné chemie. Sójové svíčky jsou šetrnější k našemu zdraví (produkují méně sazí a dalších škodlivin), hoří až o 50 % delší dobu než klasické svíčky a jsou šetrnější k životnímu prostředí. Mají příjemnou krémovou barvu, vosk je veganský a určen přímo pro svíčky do nádob.

 

Co znamená uhlíkově neutrální svíčka?

Příroda nám není lhostejná, vypočítali jsme tedy uhlíkovou stopu svíčky a tu plně kompenzujeme. Ale nejen to, uhlíkovou stupu násobíme 5x a podporujeme offsetové projekty - revitalizace zeleně, výsadba stromů, alejí apod. Naše svíčky tak nejsou k přírodě nešetřené a můžete si je užít s čistým svědomím vůči planetě.

 

Jaká je kvalita surovin?

Používáme 100 % sójový vosk bez dalších aditiv, německé bavlněné knoty s papírovým jádrem, kvalitní evropské dřevěné knoty a prémiové vonné esence, které splňují přísné požadavky evropské certifikace IFRA. Svíčky balíme do českého obalového materiálu. Podporujeme lokální výrobce a volíme to nejlepší, aby produkty dělaly radost nám i zákazníkům.