Jakub Ručka

Elegantní dámská móda do práce i pro volný čas

móda

Jakub Ručka je značka stejnojmenného módního návrháře, zabývající se módou pro dámy, ženy a dívky.

 

Návrhář, nadšenec, samouk a v neposlední řadě také barista Jakub Ručka chce prorazit ve světě módy a proto se rozhodl pro vytvoření své první kolekce. Oděvy jsou navrženy pro ženy, které se nebojí elegance, uhlazenosti a stylovosti. Design výrobků je jednoduchý s promyšlenými detaily. Udělají z každé ženy sebevědomou dámu, která se neztratí v žádné společnosti. Styl je přizpůsoben pro nošení jak do práce, tak třeba pro neformální večeři s přáteli.

 

Výroba a dodavatelé jsou výhradně z České republiky. Značka podporuje českou ekonomiku a proto svěřuje své zakázky tuzemským firmám. Výrobky jsou šity v dílnách, kde je zaměstnancům za práci řádně zaplaceno a pracují podle zákonných podmínek. Nepodporuje šití ve sweatshopech v Číně, Bangladéši nebo v Indii, kde je pracovníkům placeno mizerně a kde jsou pracovní podmínky otřesné.

 

Malosériová výroba oděvů rovněž zajišťuje nositelkám jistou originalitu. Šaty nebude mít dalších 200 či 300 jiných žen.

 

První kolekce tohoto návrháře byla uvedena do prodeje v září 2015. Byla určena podzimní módě. Kolekce se bude dále vyvíjet. Přizpůsobí se období, obohatí se o nové kousky oblečení a nové materiály. Některé kousky už naopak neuvidíte (teda pokud jste si je nekoupili). Na listopad 2015 bude kolekce rozšířena o kabáty.

 

Doufáme, že budete z kolekce nadšeni stejně, jako my ji s nadšením tvoříme.

 

Váš tým JR

 

Ukázky zboží

Kdy jste mohli prodejce potkat