JAROSLAVA

...móda o lidech a pro lidi... Značka JAROSLAVA se zabývá úpletovou módou specifickou pro náročnou klientelu, která má zájem o nadčasový styl čistoty designu, výraznou - kultivovanou barevnost a kvalitní zpracování.Typickým znakem je výrazná silueta, jednoduchost, elegance, která obsahuje praktickou podobu pohodlnosti.

móda

Značka JAROSLAVA se zabývá úpletovou módou specifickou pro náročnou klientelu, která má zájem o nadčasový styl čistoty designu, výraznou - kultivovanou barevnost a kvalitní zpracování.Typickým znakem je výrazná silueta, jednoduchost, elegance, která obsahuje praktickou podobu pohodlnosti.
Velmi důležitou součástí služeb je zakázková tvorba modelů, které jsou vytvářeny klientkám přímo na míru dle individuálních představ a požadavků.
Jaroslava Procházková, která je majitelkou a návrhářkou této značky, studovala VŠUP v Praze, kde si osvojila kvalitní podobu řemeslné tvorby, a Saint Martin's School of Art v Londýně, kde získala titul Master of Art v oblasti Fashion design. Její studio i showroom se nachází v Praze, v Paláci LUCERNA.

Kontakt