Jewellery Luuthien

Korálkům se meze nekladou, omezena jsem pouze vlastní fantazií.

šperky & bižuterie

Všechny šperky jsou zhotoveny ručně šitím z korálků (beadweaving) či korálkovou výšivkou (bead embroidery) za použití výhradně českých skleněných korálků. Korálky jsou často doplněny různými skleněnými komponenty, minerály, keramickými či kovovými doplňky. V tvorbě upřednostňuji přírodní materiály, umělým hmotám se vyhýbám.

Největší inspirací mi je především příroda, svět fantasy a potom také samotné zákaznice, které si často přejí „ušít něco na míru“.

Moje tvorba se dělí do dvou proudů. První směr označuji jako GOTHIC, kde naleznete šperky z černých broušených korálků, které se hodí pro nejrůznější příležitosti, ale především pro plesy, koncerty a další podobné události. Tyto šperky jsou také určeny dívkám a ženám vyznávajícím stejnojmenný styl života, tedy tzv. „gothičkám“.

Druhý proud mé tvorby se vyznačuje barevností, hravostí a bezbřehou fantazií. Jedná se především o autorské šperky, kde se nejvíce uplatňují právě minerály, ale také skleněné, keramické či dřevěné materiály. V tomto případě platí - co šperk, to originál.

Kdy jste mohli prodejce potkat

Holešovice Fashion Market 7
29.11.13 - 1.12.13