Jewelry from BEADS

Navrhuji srdcem, vyrábím ručně.

šperky & bižuterie

Zhotovuji originální ručně vyráběné šperky pro každou příležitost, jejichž výroba se stala mou profesí. Šperk postupně sešívám z drobných korálků a dalších komponentů do jednoho celku technikou beadweaving a Bead Embroidery. Navrhuji srdcem. Velký důraz kladu na kvalitu materiálu a propracovaný vzhled. Spokojený zákazník je pro mě největší odměnou a motivací k další práci.

Ve spolupráci s firmou Bijoux Components, s.r.o.  připravuji návody http://www.bijoux-components.cz/cs/inspirace-a-navody/navody/fotonavody-od-karly , podle kterých si každý může ušít svůj šperk.

Spolupracuji s firmou Glass beads, s.r.o.  https://www.glass4u.cz/clanky/jewelry-from-beads-karla-mokrosova/ ,pro kterou vytvářím designy šperků, zejména při uvedení nových perliček na trh.

V loňském roce jsem začala spolupracovat s největší světoznámou firmou PRECIOSA Ornela, a.s.,  zabývající se výrobou perliček, pro kterou rovněž zhotovuji designy (vzorování) šperků, ať již z perliček, které jsou na trhu známy delší dobu nebo z novinek. Je to vždy obrovská výzva a ráda ji překonávám. V prosinci minulého roku jsem byla touto firmou uvedena do Síně slávy https://www.preciosa-ornela.com/cz/novinky-vse/sin-slavy/1753-karla-mokrosova , čehož si nesmírně vážím.

 

E-shop:

http://www.jewelryfrombeads.com/default.aspx

Instagram:

https://www.instagram.com/jewelry.from.beads/

Facebook:

https://www.facebook.com/jewelryfrombeads/

FLER

https://www.fler.cz/jewelry-from-beads

 

 

 

 

Kdy jste mohli prodejce potkat