K&K baby

Korálky od Klárky

doplňky

 

 

Dobrý den,

jmenuji se Klára a s kamarádkou Klárou ( obě jsme maminky na mateřské ) vyrábíme výrobky pro miminka klipy na dudlíky, různé tipy kousátek jak do ručičky tak i s variabilním zapínáním na kočárek nebo jídelní židličku . Moc nás tato práce baví a děláme ji s láskou, hlavně samy máme děti takže nás mnohdy i inspirují co dalšího vymyslet ..

Jako materiál používáme korálky z potravinářského silikonu, který se moc dobře udržuje a přírodního dřeva. Všechny použité materiály splňují evropskou normu ČSN EN 71-3:2013 . A jsou zdravotně nezávadné .

Vaše důvěra je pro nás zásadní a možnost být součástí něčeho Vašeho je odměna za naší odvedenou práci. Chcete udělat radost sobě a svému miminku a nebo kamarádce, která čeká miminko a Vy nevíte co jí pořídit?? Klipy na dudlíky zajišťují mamince pohodlí při cestování a miminko má svůj dudlík vždy při sobě, kousátko poslouží jako pomocník při prořezávání prvních zoubků i jako hračka k zabavení miminka, ale také k rozvoji jemné motoriky.

Věřte nám, že taková dárková sada našich výrobků udělá každé mamince i jejímu miminku velikou radost a stane se nezbytnou součástí jeho výbavičky.

Jsme na trhu nově, ale za svými výrobky si stojíme, každý je totiž originál.

K&K baby

 

Jsme na trhu nově , ale za svými výrobky si stojíme a každý je originál.

Děkujeme moc a přejeme krásný zbytek dne
K&K baby

                         

 

 

Kontakt

Ukázky zboží