Kadunda

"Pokud se věci dělají poctivě, s láskou a maximálním úsilím - mají budoucnost".

móda

Kadunda je česká značka hand-made výrobků, která svou tvorbu započala v roce 2012 v malém městečku jménem Ostrov pod úpatím Krušných hor. Zároveň je Kadunda prostor, kde můžeme pustit úzdu své fantazii. Místo, kde můžeme realizovat své sny. Kde můžeme využít vlasní kreativitu a originalitu. 

U Kadundy najdete věci tvořené s láskou a maximální péčí o detail. Každý výrobek navíc ukrývá svůj vlastní příběh a je výsledkem práce lidských rukou. Každý výrobek odcházející z dílny Kadunda je označený originálním štítkem.

Tváří celého projektu je jeho zakladatelka - Klára Kančiová.

Od malička ráda zaměstnávala své ruce. Vyzkoušela toho mnoho, nakonec ji však učarovala práce s vlnou. Měkoučká klubíčka různým barev i struktur již tvoří část jejího života. V očích mnoha lidí dokázala změnit pohled na pletené a háčkované výrobky. Vytvořila projekt, ve kterém ukázala, že hand-made tvorba může mít aktuální, líbivá, trendy a zároveň pohodlná. Řídí se heslem "Pokud se věci dělají poctivě, s láskou a maximálním úsilím - mají budoucnost".

Aby konečný výsledek byl perfektní vybírá jen ty nejlepší materiály, které splňují parametry kvality. Od přírody je perfekcionistka, takže splnit její kritéria není vůbec lehké. Na vše pohlíží s odstupem času. Vše musí být propracované do nejmenšího detailu. Kadundu vnímá jako splněný dětský sen, kdy šila oblečky panenky. Teď už panenky neobléká.

Sama Klára projekt Kadunda vnímá takto:

Je úžasné, když se Vám splní sen a Vy můžete dělat to, co Vás baví, co Vás naplňuje. Pokud děláte práci, která splňuje zmíněné a jste s celkovou vizí ztotožněni, tak výsledek takové práce je originální,autentický a nepopsatelně odlišný od výsledku práce, kterou děláte jen proto, že musíte. Takové štěstí nemá bohužel ale každý. Kadundu vnímám jako projekt, ve kterém vidím smysl a budoucnost. Ten pocit, že Vás lidé vyhledávají a mají zájem o vaši tvorbu je úžasný. Jsem moc ráda, že se projekt Kadunda uchytil a nadále roste. Došlo tak vlastně ke splnění mého dětského snu, kdy jsem chtěla oblékat lidi. A dnes se to opravdu děje. Jsem ráda, za každého spokojeného zákazníka, který se k nám do obchůdku vrátí. Za krásné emaily, které mi zákaznice píšou. Velké díky, protože bez spokojených zákaznic a zákazníků by tu Kadunda nebyla.

 

Na Holešovice Fashion Market bychom rádi představili kolekci pletených svetříku, které jsou mezi zákaznicemi velmi oblíbené. 

Ukázky zboží

Kdy jste mohli prodejce potkat