La Klara

Elegantně a pohodlně

móda
doplňky

Nitku po nitce jsem objevovala svět šití, abych si doplnila vlastní šatník. La Klara vznikla jako zrcadlo mých vlastních představ, co požaduji od oblečení. Hledala jsem kombinaci pohodlí, kvalitních materiálů i provedení a kousky, které budu každý den nosit ráda a s těžkým srdcem je odkládat do prádla. Nakonec jsem se během studií začala ve volném čase sama věnovat jejich výrobě a postupně se zrodila La Klara.

Mám neskutečnou radost, jak se celá značka vyvinula, za což vděčím mnoha lidem ve svém okolí i svým věrným zákaznicím. Baví mě tvořit kousky, které tvoří úplný základ šatníku, člověk se těší, až si je na sebe znovu oblékne a bez váhání po nich sáhne každé ráno.

Elegance a pohodlí
Ráda vymýšlím nové střihy, vždy pro mě ale hraje hlavní roli elegance, univerzálnost a to, aby mezi sebou šly dobře kombinovat. Mým nejoblíbenějším materiálem jsou pružné úplety, kterou jsou příjemné i při celodenním nošení, nemačkají se a hezky sedí.

Kvalita, za kterou ručím
Díky tomu, jak značka vyrostla, mohla vzniknout i má vlastní vysněná dílna plná lidí, kterým plně důvěřuji. Jana, Zuzka, Helena, Radka, Romana, Káťa, Petra, Michal a já – to je La Klara. 

Od první myšlenky, nápadu na nový model, přes výběr materiálu a testování prvních ušitých kousků až po vyřizování vašich přání, vše si obstaráváme sami. To nám dává jistotu, že dáme ruku do ohně za každý jeden kus, který pro vás šijeme.

 

Kontakt

Ukázky zboží

Kde jste mohli prodejce potkat za uplynulý rok