Kaiser Franz

Staňte se součástí streetfoodové revoluce!

delikatesy

KAISER FRANZ chce rozvíjet koncept streetfood neboli „jídlo z ulice“. U nás tento pojem nemá příliš velkou tradici a často je zaměňován s velkými fastfoodovými řetězci anebo lacinými bistry s nevábným jídlem. Jinak řečeno s něčím, kde je kvalita na posledním místě.

Ve světě je tomu přesně naopak – americký burger, italská porchetta nebo třeba holandský hering s cibulí prodávané v pouličních bistrech jsou plnohodnotnou součástí tamních kulinářských tradic a lidé stojí fronty, aby dostali svůj oblíbený sendvič. Jídlo z ulice je dostupné a jednoduché, každý jej zná, nevyniká předraženými surovinami, ale přesto je geniální. Je to jídlo, u kterého se možná ušpiníte, ale určitě si na žádném jiném tak nepochutnáte.

KAISER FRANZ se zaměřujeme se na osvědčená streetfoodová jídla či zkouší přenášet klasické recepty do moderní pouliční podoby, vždy však klade důraz na poctivou přípravu, kvalitní lokální suroviny a dokonalé provedení.

Začněte třeba naším poctivým hovězím burgerem z kvalitního českého masa v naší originální housce, s čerstvou zeleninou a domácí majonézou. Pro fajnšmekry je jako dělaný jehněčí burger s koriandrovým dresinkem a rukolou. Srdce i žaludky návštěvníků pražských farmářských trhů si získal také náš Roybeef Pastrami Sandwich s plátky týden nakládaného hovězího. Náš nejnovější kousek se jmenuje South Carolina Pulled Pork Sandwich a skládá se z celou noc pečeného přeštického vepřového, jemného salátku coleslaw, vyzrálého cheddaru a naší legendární housky.

Zapomeňte na fancy restaurace - nejlepší jídlo najdete na ulici. Staňte se součástí streetfoodové revoluce. Jezte u KAISERA FRANZE!

Kontakt

Ukázky zboží

Kde jste mohli prodejce potkat za uplynulý rok