Kaktuskárium od Karol

Dotek dokonalé věčné přírody, která je na dosah každý den

ostatní

Zdravím všechny nadšence tvoření,

 

nejdříve bych se měla představit, jsem Karol a miluji tvoření, u kterého po práci v kanceláři a během víkendů relaxuji. Vyrábět rukama dle vlastní fantazie a pouze podle vlastních představ je v dnešní uspechané době často opomíjené, avšak kouzelné. Obdivuji všechny tvořivé osoby.

Už odmalička miluji rostlinky a průhledné předměty, především sklo a minerální kameny, což mě inspirovalo při volbě druhu vyrobků. V malinké bytě s ještě menším pokojem jsem vždy toužila po zahrádce, proto jsem se rozhodla vytvořit první florária. Několik prvních dětských neúspěchů při sázení kaktusů a mechů do kulatého akvária byly zkušenostmi, ze kterých nyní čerpám.  Od sázení šťavnatých sukulentů a pichlavých kaktusů jsem se dostala k jemnější práci - výrobě minerálních náramků. Náramky jsou různých druhů od populárních z 8mm korálků v kombinaci s chutí ocelí až po drobounké, elegantní z 2 mm broušených kuliček a komponentek ze stříbra. 

Nebyla jsem si jistá, jakému z výrobků dát přednost, proto výrobu kaktuskárií prolínám tvorbou náramků. A již se s vámi téměř rok dělím o svou tvorbu.

Ručně s láskou osazená kaktusárijka

Elegantní kaktusárium jednoduše dozdobí moderní interiéry, případně v letních měsících také exteriéry (pokud do skleničky nenaprší a nestane se z kaktusária akvárium). Určitě bude vhodným dárečkem, neboť je velmi nenáročné. Postačí dostatek světla a vhodná zálivka (o otření sklenice a jemném vyfoukání prachu se ani nezmiňuji).

V letních měsících je vhodné brčkem pokropit kaktus cca 1x za 14 dní i méně a v zimě se obejdou bez zálivky, případně velmi velmi střídmě. Sukulenty jsou na tom obdobně, avšak snesou lehce větší dávku vody. Každý jistě po čase vypozorovat co jeho kaktusáriu vyhovuje. Obecně však, když si nejste jisti, je lepší nezalít.

 Pečlivě navlékané náramky z PŘÍRODNÍCH minerálních kamenů 

Náramky doplní veškeré outfity, lze je nosit celý den a budpu vypadat úžasně. Dokonce se tvrdí, že mají blahodárné účinky na vaše tělo i duši.

Jsou vyráběny z přírodních minerálů od zaručeného dodavatele, který potvrzuje jejich pravost. Proto v nich nenajdete syntetické kameny ani plastové či skleněné korálky a napodobeniny (ve výjimečných případech je tato skutečnost uvedena v letáčku u konkrétního náramku). Náramky jsou dvojího druhu. Prvním z nich jsou tradiční populární náramky z kulatých 8 mm kulatých minerálů doplněné o chirurgickou ocel. Druhým jsou elegantní drobounké a trpytící se náramky z 2 až 3 mm broušených kuliček a komponentek ze stříbra.

 Pokud vás úvodní slova nalákala, přijďte se na výrobky podívat osobně. Zažijete perfektní atmosféru marketu.

 

Moc se na vás těším.

Opatrujte se

 

Karol 

 

Kontakt

Ukázky zboží