K.BANA

''Pokud chceš změnit svět, začni nejdřív sám od sebe.''

móda

K.BANA je pohodlné designové oblečení ze 100% lnu. Hodí se pro jógu, tanec, cestování i volný čas. Je určené pro všechny, kdo se rádi cítí pohodlně, příjemně a hlavně originálně.

Původně bylo oblečení K.BANA navrženo pro příznivce Kundalini jógy, pro kterou je nejvhodnější bílé oblečení s bílou pokrývkou hlavy, ale ukázalo se, že příznivci pohodlného a kvalitního oblečení jsou nejen mezi jogíny. Designové oblečení K.BANA je totiž ideální jako tréninkové pro tanečníky, na cvičení, pro trávení volného času, na doma, nebo i na cesty. Může za to nejen střih oblečení, ale i vlastnosti lnu, ze kterého je všechno oblečení K.BANA ušité.

Len totiž skvěle odvádí vlhkost i teplo, je prodyšný, v létě chladí a v zimě hřeje. Ve lněném oblečení se potíme 1,5x méně než v bavlněném a termoregulace je v porovnání s bavlnou dokonce pětinásobná.

Len je vůbec nejstarší plodinou a nejsilnějším i nejpevnějším textilním vláknem. Je ekologický, plně recyklovatelný, biologicky odbouratelný, nepotřebuje hnojit a pro výrobu lněných tkanin nejsou třeba chemické úpravy. Len je tak přirozeně antibakteriální, vhodný pro alergiky a nepřitahuje a nepohlcuje prach, proto se nemusí prát tak často jako bavlna.

S oblečením K.BANA tak budete stále prakticky a přitom stylově a originálně oblečeni, ať už odpočíváte doma s kávou, jdete cvičit nebo jedete s dětmi či kamarády na výlet.

Kontakt

Ukázky zboží