KNEDLO ZELO WEAR

.

móda
kabelky & tašky

KNEDLOZELOWEAR

Knedlo Zelo Wear (KZW) je mladá oděvní značka původem z jihočeského Tábora. Jsme progresivní brand, který se nebojí trendů, ale nenechává se jimi ovládnout. Chceme být lokálně specifičtí a do našich motivů vnášet inspiraci každodenní realitou, nikoli líbivá klišé.

To, co nás odlišuje od ostatních výrobců, je především technika přípravy jednotlivých motivů a následného tisku. Ta našim produktům dává jednak specifický, neotřelý vzhled, jednak zajímavý příběh. Všechny naše designy jsou ručně vyryté do linolea – materiálu, který recyklujeme a který dnes jinak končí převážně ve sběrných dvorech. Každý, kdo si od nás koupí triko či mikinu tak kromě originálního motivu nosí také jistý otisk historie.

Proces výroby našich produktů je tedy od začátku do konce rukodělný. Nevyrábíme velké série, ale trika a mikiny tiskneme na objednávku. Především z toho důvodu, abychom Vám mohli nabídnout širokou škálu motivů, mezi nimiž si, jak pevně věříme, najde většina z Vás „ten svůj“. Nesnažíme se konkurovat superrychlým e-shopům, ale nabízet originální ruční výrobu. Proces výroby a dodání našich produktů trvá zpravidla deset pracovních dnů

 

KZW is a young clothing brand, originally from Tabor, South Bohemia. We are a progressive tiny firm that gets inspired by trends but, at the same, doesn't let them také over. We seek to be locally specific and, instead of appealing clichés, bring everyday reality to our graphic design.

What distinguishes us from other brands is, most importantly, a specific technique that we use for making and printing our graphics. This technique gives our products a fresh look and an interesting background story. All our graphics are etched in linoleum – material that mostly ends up dumped nowadays.Thus, everyone who buys either T or a sweatshirt wears an imprint of history, not just a nice piece of clothing.

The process of making our products is manual form A to Z. We don't produce big series, we print a T or a sweatshirt when you order one. This enables us to offer you a big variety of graphics to choose from and have „the right one“ for each of you. We're not trying to compete with super-fast e-shops, we try to offer original hand-made stuff. It takes us about 14 days to deliver a product once you send us an order.

Kontakt

Ukázky zboží