Kup Kus

Upcyklujeme - přešíváme riflové výrobky a vytváříme originální kusy pro další využití než se promění v odpad

kabelky & tašky
jmenuji se Dana Antošová a stojím za vznikem firmy KupKusMiluji originalitu, jedinečnost, výjimečnost i odlišnost v každém ručně vyrobeném výrobku.
 

v Kup Kusu se věnujeme hlavně recyklaci a upcyklací oblečení hlavně z rifloviny  z nežádoucího kousku vyrobíme jinou kvalitní věc ještě předtím, než se promění v odpad  i  z dalšího nechtěného materiálu jako ( kabelky, trička ...)  vytváříme nové originální výrobky k dalšímu využití. Recyklujeme a přešíváme použité oblečení a vyrábíme kabelky, zástěry, sukně, chňapky, šperky... v mnoha designech, velikostech a odstínech modré, šedé, černé ale i jiné barvě riflí...

I my jdeme naproti ekologii a jedním z důležitých kroků je pro nás vyhnout se plýtvání. Nadchli jsme se pro myšlenku upcyklace oblečení a tato se stala stěžejní pro směr našeho e-shopu.
Staré a zdánlivě nepotřebné měníme v nové módní kousky a dáváme tak druhou šanci již vyrobené věci, která by jinak byla bez užitku zlikvidována.
Mimo ekologické výhody zde ale stále zůstává i výhoda módní a tou je originalita v každém našem výrobku.

 

Ráda spolupracuji s chráněnými dílnami proto zde najdete široký výběr výrobků z chráněných dílen (tašky, šperky, drobnosti pro radost, keramiku, oříšky, kosmetiku).  

 

Kontakt

Ukázky zboží