L'oriental

Designové bytové doplňky ručně vyrobené v Maroku

ostatní

 

Jsme česko-marocký pár, který se rozhodl k nám přivézt trochu moderního orientu. Maroko je země plná dokonalých rukodělných produktů, trvalo nám celý rok pravidelných cest do Maroka a hledání výrobců, které chceme podporovat - to je cesta, kterou jsme se vydali, přímý nákup od výrobců. Většinou se jedná o malé rodinné dílny, pro které je to jediný zdroj obživy. Za tu dobu jsme si se všemi vytvořili nádherný přátelský vztah, dáme si společnou snídaní, oběd, poznáváme rodinu, abychom při další cestě přesně věděli, čím bychom jim udělali radost a zároveň pomohli. 

Zamilovali jsme se do mosazných ručně tepaných světel, vlněných ručně tkaných koberců a stínidel a dalších dekorací z palmového listí. Dále nabízíme keramiku od několika výrobců, každý má svůj styl, každý je jiný, každý je jedinečný. Povlaky na polštáře i koberce z kaktusového hedvábí. 

Produkty můžete omrknout na našem webu www.loriental.cz, a (nejenom) Brňáci můžou zavítat do našeho prodejního showroomu v Brně na adrese Kotlářská 35a, otevřeno pondělí-středa 11-18hod, ostatní dny po předchozí domluvě.

Těšíme se na Vás!

Klára & Adil

Kontakt

Ukázky zboží

Kde jste mohli prodejce potkat za uplynulý rok