La Cave d´Adrien

La Cave d´Adrien přináší do Prahy francouzská vína a delikatesy vysoké kvality, které si můžete vychutnat, aniž byste utratili celou výplatu. La Cave d´Adrien is a boutique of French wines and delicacies you can indulge in without emptying your pockets.

delikatesy

Tento francouzský poklad najdete na malebném vinohradském náměstíčku a jeho moderní interiér, domyšlený do posledního detailu, vás okamžitě zaujme. Vaši pozornost bezpečně upoutají pečlivě vyskládané lahve prvotřídního vína ze všech významných vinařských oblastí Francie. Dále můžete ochutnat francouzské delikatesy, jako teriny, rillette, foie gras a úžasný výběr uzenin a sýrů. To vše v pohodlných křeslech v téměř rodinné atmosféře.

 

This little French treasure is located in a picturesque square in Vinohrady. The interior has been thoughtfully laid out, to the last detail. You´ll see bottles on display from all major French regions. To accompany the wine, there are delicious French foods including terrines, rillettes, foie gras and amazing range of charcuterie and cheeses.

 

Kontakt

Ukázky zboží