La Formula

don’t cool down, light a candle…

doplňky

Pro voňavé chvíle nepotřebujete důvod! Třeba i dnes si dopřejte výjimečný odpočinek a ponořte se do meditace nebo horké koupele… Pro každého z nás je důležité občas jednoduše zpomalit a zapálit svíčku, která pečuje o vnitřní oheň.

 

Inspirováni uměním aromaterapie a jedinečnou schopností vůní ovlivňovat pocity a emoce, vytvořili jsme LA FORMULA – značku svíček s vynikajícími vůněmi, které odhalí Vaši smyslnost a sexualitu.

 

Každou svíčku pro Vás vyrábíme ručně smícháním jemných esencí s přírodním sójovým voskem. Hlavní složkou svíček je vonná kompozice neboli vonná formule (ital. la formula).

Pečlivě vybíráme a tvoříme každou vůni výhradně z vysoce kvalitních esenciálních a aromatických olejů. Díky tomu svíčky LA FORMULA skutečně příznivě ovlivňují Vaši pohodu a emoční stav.

 

Pro ty nejvíce výjimečné momenty rádi vytvoříme svíčku s individuální vůní přímo pro Vás. Nabízíme také tvorbu kolekcí svíček pro Vaši značku, prostor nebo akci. Více o těchto možnostech se můžete dozvědět na našich sociálních sítích nebo na webové stránce.

 

Kontakt

Ukázky zboží

Kde jste mohli prodejce potkat za uplynulý rok