La Malina

Pohodlí . Potěšení . Paráda . Česká značka kalhotek, které jsou zdravé i sexy zároveň.

móda
Myšlenka na zdravé a sexy spodní prádlo vzešla z rozkroku. Začalo to kvasinkovou infekcí a doporučením vyměnit syntetické gaťky za přírodní. Všechny kalhotky ale byly buď hezké, nebo bavlněné… A tak jsem se rozhodly navrhnout si prádlo, jaké v obchodech nenajdete. Trvalo další rok, než jsme našly šikovné české švadleny a vhodný materiál – kvalitní úplet a krajky, které neškrábou.
 
Povedlo se a kalhotky La Malina jsou na světě! Ručíme vám, že v nich můžete vyrazit z práce rovnou na rande. A neustále naše kalhotky vylepšujeme. Jsme v kontaktu s českými vědci a diskutujeme o možnostech materiálu v intimních partiích, které mají reálný potenciál předcházet infekcím různého typu nebo je zmírňovat.
 
Aktuálně používáme speciálně upravené viskózové vlákno s 5% příměsí lycry. Výsledkem je elastický a trvanlivý úplet, který vydrží i mnohonásobné praní. Krajky a tyl, který používáme na vsadky, jsou příjemné i při celodenním nošení. Viskóza je vlákno na přírodní bázi. Zachovává si vlastnosti přírodního materiálu a zároveň pochází z obnovitelných zdrojů. Její výhodou je prodyšnost a savost. Vaše intimní partie budou v suchu a vaše zdraví taky.
 
Aktivně řešíme i další příměsi - především chitosan a stříbro. Zabýváme se mezinárodními vědeckými studiemi a výsledky českých vědců tak, abychom fakticky maximalizovaly přínos kalhotek pro jejich uživatelky.
 
Myšlenka za celým kalhotkovým projektem je odkrývat tabu. Chceme s pochopením a vtipem mluvit o tom, že "v kalhotkách" jsou různé typy infekcí a nemocí. Můžeme si tak navzájem extrémně pomoci. To, že má žena například genitální herpes, neznamená, že je "do větru", jak si často lidé myslí. Třeba to na ni přenesl její dlouholetý přítel, který měl zrovna opar na rtu. Scénářů je milion, nesuďme a netutlejme. Naše kalhotky jsou pro nás jednou z cest, jak infekcím předcházet. Je to sexy a pohodlná prevence.
 
Motivuje nás snaha pomáhat ženám. Aby nemusely řešit trable v rozkroku a mohly se soustředit na svá témata. Aby jim bylo pohodlně, aby se cítily v bezpečí a aby u toho zároveň byly sexy.

Ukázky zboží

Kdy jste mohli prodejce potkat

MINT Market Praha no. 37
16.12.22 - 17.12.22

MINT Market Praha no. 33
18.12.21 - 19.12.21

MINT Market Brno no. 52
11.12.21 - 12.12.21