La Martine

Kvalitní dámská trička, která vám vydrží - vyrobeno a ušito v ČR.

móda

Značka La Martine nabízí trička z mimořádně kvalitního bavlněného materiálu. Dáváme si záležet na střihu, který je jemně projmutý, tričko má správnou délku, dobře kryje bříško a záda. Tričko má krásný výstřih. Je ozdobeno malým decentním logem a jemným nápisem při spodní straně lemu. Výšivka je nenápadná, tón v tónu barvy trička. Uvnitř nenajdete všitou žádnou škrabavou etiketku, pokyny k údržbě a velikost jsou natištěny přímo na tričku jemnou zlatou barvou.

Materiál je vyroben na zakázku v českém textilním závodu. V kvalitě a složení, které jsem požadovala, se v České republice nedá koupit. Použitý materiál je luxusní směs bavlny a lycry.

Náš výrobce nakupuje bavlnu přes obchodníky v Německu (česanou indickou bavlnu ve standardní kvalitě), výrobky barví v ČR, barvírna je držitelem certifikátu OEKO-TEX Standard a používá německé, švýcarské a italské barvy.

Trička jsou jednoduchá, jednobarevná, ozdobená malým vyšitým logem, nadčasová. Jejich největší devízou jsou mimořádně kvalitní materiál, šití a decentní vzhled, můžete je obléci do kanceláře i na brusle. Bavlněný úplet po vyprání, na rozdíl od tzv. funkčních tkanin, krásně voní.

Trička balíme do stylové krabičky.

Kontakt

Ukázky zboží