LaKandela

Aquí se enciende LaKandela.

doplňky

Kdo by neměl rád dobrou vůni nebo jedinečný výrobek ve svém oblíbeném prostoru. To je to, co dělám, abych dala lidem příležitost těšit se z originálního výrobku, kterému jsem věnovala čas a ladila detaily svýma rukama pro spokojenost zákazníka, ale především pro svou vlastní.

Nejsem Čech, dokonce ani Evropan, ale jsem člověk s citem pro řemesla a věřím, že Kuba, moje rodná země na to má zásadní vliv. Kubánci milují krásu, máme dobrý vkus a ceníme si rukou těch, kteří dělají jemnou a delikátní práci. Řemesla a ruční práce jsou pro mě potravou pro duši, ale také vyplněním prázdných nebo studených míst, kterým dávají charakter a smysl.

Už jste někdy někoho navštívili a od chvíle, kdy jste vstoupili do jeho prostoru, vše ožije a návštěva se stane cestou životem daného člověka prostřednictvím předmětů? O to se snažím. Nechci, aby si ode mě lidé odnesli jen svíčku, na které jsem pracovala, nebo betonovou nádobu, pro kterou jsem smíchala cement. Chci, aby si z cesty do mého obchodu odnesli zážitek a příběh, který se za tímto dílem skrývá. Aby si po návratu domů řekli - Víš kdo tyhle kousky vyrábí? Ano, tady se zapaluje “LaKandela”, tady se rozhořel plamen.

Přesně to ve španělštině znamená "La Candela"; - silný plamen, oheň nebo intenzivní situace. Může to být ženské jméno, silné i jemné zároveň přesně jako betonové dekorace, ideální pro styling a provonění vašeho domova.

Těším se, že budeme moci společně zapálit plamen svíčky "LaKandela".

Linet Casanova, LaKandela

Kontakt

Ukázky zboží

Kde jste mohli prodejce potkat za uplynulý rok