LAMOZA

Pořádné tašky, které něco vydrží, něco unesou, něco zažijou.

kabelky & tašky
doplňky

LAMOZA bags jsou tašky velké, malé, hranaté i kulaté. Jsou to tašky spojující minimalistický designodolným materiálem. Jednoduché střihy a kvalitní materiály prostě z módy nikdy nevyjdou.

Hlavním materiálem je britský WAX CANVAS- pevné bavlněné plátno, které je povoskované včelím voskem. Plátno je nepromokové, barevně stálé a velmi pevné.

Wax canvas doplňuje přírodní hovězí kůže a nebo bavlněný popruh. Tašky jsou vždy opatřeny kovovým zipem a bavlněnou podšívkou se spoustou kapes na nezbytnosti .
Díky minimalistickým střihům a jednoduchým barvám tašku využijete v každém věku - do školy, na ven, na kočárek, do práce.. no prostě všude tam, kde zrovna potřebujte. Tašky jsou opravdu bytelné a šité tak, aby vydržely.

Kromě tašek šije LAMOZA i různé druhy kapsiček a pouzdýrek, které s kabelkami ladí a dohromady tvoří perfektní pár.

LAMOZA bags jsou ruční výroba od začátku do konce. Vznikají střídavě ve Skandinávii (Švédsko, Norsko) a v České Republice, rozhodně je ale hrdě považuji za český výrobek. Za každou taškou stojím já, jenom já. Poctivě hledám kvalitní látky a materiály, objednávám, navrhuju, stříhám, šiju, fotím, upravuju, raduju se i zuřím, nabízím a rozesílám.

Zajímám se o témata slowfashion, fashion revolution, témata zaměřená na recyklaci/upcyklaci, na šetření přírodních zdrojů a omezení nadprodukce. Jako výrobce jsem si vědoma toho, že i já jsem toho všeho součástí a přistupuji ke své tvorbě zodpovědně.
Nahrazuji sezónní zboží za kvalitní a dlouho použitelné. Také se zaměřuji na recyklaci a staré nepoužívané látky zařazuji zpět do koloběhu. Kvalitní materiály vydrží desítky let a je škoda je vyhodit jen proto, že střih už vyšel z módy - v mé nabídce najdete kabelky v kombinaci WAX CANVASu a látek ze starých jeansů nebo 100%vlněných sak.

 

Kontakt