Ester Isi - Atelier EBEN

Každý se chceme ve svém prostoru cítit dobře. Každý chceme prožívat pocit harmonie. Ráda bych k Vaší harmonizaci prostoru přispěla svojí světlohrou.

doplňky

Asi nikomu není cizí - udržovat svůj domov útulný a příjemný všem jeho obyvatelům i návštěvám. Málokoho ale napadne, že právě na detailech záleží. Vše, čím se obklopujeme, by mělo být v řádu podporujícího nerušené plynutí životní energie čchi. 

 Harmonii do našich domovů vnášíme především my - svým chováním, myšlením, tím co k sobě pouštíme a co kolem sebe šíříme. Nebudeme si ale nic nalhávat, je velmi málo mistrů, kteří jsou nepřetržitě ve stavu blaženosti, klidu a harmonie. Naštěstí pro nás - obyčejné smrtelníky - existují skvělí pomocníci na naší cestě! Ať jsou to silné harmonizující symboly posvátné geometrie, zklidňující svíčky, lapače slunce nebo drahé kameny. 

Lapač slunce perfektně doplní každý moderní byt. Broušené skleněné korálky, sklíčka a koule napomáhají k harmonizaci prostoru a lepšímu proudění energie Čchi pomocí světla. Koule Feng Shui v sobě nese něžnou ženskou energii Jin, která harmonizuje a aktivuje jemnou energii, vnášející do našeho života romantiku, pocit pohody a klidu, relaxaci a něhu..

Kontakt

Ukázky zboží

Kde jste mohli prodejce potkat za uplynulý rok

10.11.23 - 11.11.23