LASKALA

S láskou k přírodě a pleti.

ostatní

Certifikovaná přírodní kosmetika vyráběná s láskou a největší péčí v srdci Hané.

A jaký je náš příběh?

Už to bude 7 let, co jsme nejlepší kamarádky, kde, jak tomu tak občas bývá, to byla láska na první pohled. Spojila nás vášeň k tanci, kterou jsme později promítly do našich produktů. Hned od začátku jsme si sedly a věděly jsme, že naše spojení je výjimečné. Jednoduše jako prdel na hrnec. I proto jsme se rozhodly uskutečnit náš sen a otevřít si spolu, jak my říkáme, rodinnou firmu. Naše LASKALA.

Celé to začalo jedno léto, kdy jsme spolu šly na kurz pro výrobu makeupu a skin-care. Protože nás to obě chytlo za srdce, začaly jsme se o tohle téma více zajímat. Napřed jen teoreticky, načetly jsme řadu knih a článků, v podstatě snad vše, co je dostupné. Později jsme toho byly tak plné, že jsme nakoupily potřebné suroviny a rozhodly se něco vyzkoušet samy. Učily jsme se různé techniky a způsoby, zkoušely jsme řadu produktů k výrobě, než jsme vždy našly to, co nám vyhovovalo. Trávily jsme téměř veškerý svůj volný čas vyráběním, abychom vše dohnaly k dokonalosti.

Pak jsme využily příchozích Vánoc, kde jsme našimi prvními produkty obdarovaly naše blízké. Tehdy se nám ani nesnilo o tom, co bude následovat. Jen jsme využily příležitosti zužitkovat to vše, co jsme se naučily. Ty měsíce a měsíce, které jsme investovaly do této kosmetiky. A taky jsme teda měly plné krabice produktů a už nám bylo jasné, že my samy to neupotřebíme.

Po Vánocích najednou přišla první vlna odezvy, kde se rodina i kamarádi poptávali po dalších produktech, vůních a zahlcovali nás otázkami, radami a především objednávkami. Začaly jsme tomu tedy dávat ještě více času a zaměřily se na kvalitu výrobku, konzistence, vůně. Každý produkt byl, jako naše dítě, tak jsme k tomu i přistupovaly.

Kosmetiku jsme dávaly jako dárky a pozornosti. Protože jsme ale samy začaly používat výhradně naši kosmetiku, začalo si toho všímat naše okolí. Produkty zkoušeli a chtěli vzorky. Potom plné produkty a najednou jsme si uvědomily, kolik objednávek měsíčně máme a kam až se náš nevinný vánoční dárek dostal.

A pak nám to došlo. Ono se to děje. Chytly jsme se příležitosti tak pevně, jak jen to šlo a rozhodly se otevřít firmu.

A tak jsme tu. S láskou jsme vytvořily produkty, které Vás budou laskat, s odhodláním silným jako skála, ale laskavým srdcem, Vám představujeme naši přírodní domácí kosmetiku LASKALA.

Kontakt

Kdy se s prodejcem můžete setkat

Kde jste mohli prodejce potkat za uplynulý rok