Leona

ilustrace & design

šperky & bižuterie
ostatní

Věnuju se převážně křesťanské ilustraci, do které se snažím vnést nového ducha. Také píšu knížky (dobře, zatím mám jen jednu...) a sama si je ilustruju a vydávám. Mým cílem je předávat lidem Boha trochu jiným způsobem, než jsou zvyklí. Skrze umění. A taky trochu skrze můj humor :).

Kromě křesťanské ilustrace se věnuju i ilustraci obecně. Jsem otevřená nejrůznějším projektům, kde můžu nechat vyřádit svou kreativitu. Miluju také tvořit papírenské produkty – přání, pohlednice, zápisníky aj. Prostě všechno, co může lidem přinést radost!

A aby toho nebylo málo, tak také tvořím šperky – náušnice. Založila jsem svou značku NĚŽNOST, která se zaměřuje na ženskost v její něžnosti. Šperky jsou tvořeny ručně a každý kousek je originál, není žádný stejný. To proto, abych zdůraznila jedinečnost každé ženy. Jsou přírodní, vyráběné z hlíny a některé doplněny květinami. Je to forma recyklace, kdy sbírám a suším květiny (např. z kytic, které dostanu) a následně je použiju pro tvorbu šperků. Některé zase sbírám při cestování po světě. Název "něžnost" jsem vybrala i proto, protože při pohledu na ně je to asi první slovo, co vás napadne. Jsou velmi jemné, něžné, v odstínech převážně bílé a doplněny zlatými detaily. Jsou výrazné, ale sluší opravdu každé ženě a vyzdvihují její ženskost!

Kontakt

Kde jste mohli prodejce potkat za uplynulý rok

09.12.23 - 10.12.23