les NOTES

Nabízet výrobky z kartonu a papíru, které budou nejen lahodit oku, ale hlavně sloužit! A nás bude bavit je vymýšlet a realizovat :)

ostatní

les NOTES je projekt dvou kamarádek, které už přestala bavit neosobní a unifikovaná nabídka notesů a zápisníků, co jsou v Česku k dostání. A místo závistivého prohlížení zahraničních stránek a smutnění nad drahým poštovným, clem a neochotou zasílat do ČR, se vrhly na vymýšlení a výrobu notesů vlastních.

les NOTES se specializuje na nejrůznější výrobky z kartonu a papíru, zejména NOTESY, ZÁPISNÍKY, BLOKY, DIÁŘE, KALENDÁŘE a další.

V naší nabídce naleznete například:

RECEPTÁŘ - ideální pomocník na organizaci oblíbených receptů (už máme dost nepřehledných stohů papírků a výstřižků s recepty...). Jednotlivé stránky mají předtištěný podklad, díky kterému si nezapomenete zapsat důležité "drobnosti", jako je doba vaření, teplota pečení, od koho recept máte a mnohé další. Receptář obsahuje i samolepky pro lepší orientaci v receptech nebo jejich doplnění. Receptář momentáně nabízíme v pěti barevných provedeních. 

GRATULÁL "věčný" narozeninový a svátkový diář/kalendář (také vás nebaví každoroční otročina s přepisováním jednotlivých výročí do aktuálního diáře? nás také ne :))), díky kterému už nikdy nezapomenete na výročí svých blízkých. Gratulál je univerzální diář, který je platný bez ohledu na aktuální rok. Navíc sjednocuje různé zdroje svátků a méně obvyklých jmen (současný uznávaný kalendář neobsahuje moderní a populární jména a zároveň nefunguje centrální norma jejich určování - je tedy v podstatě na každém vydavateli, která jména přiřadí ke kterému datu).

NÁKUPNÍ SEZNAM - intuitivní bloček s předtištěným seznamem nejčastějších položek nákupu (z druhé strany s dostatkem místa na nákup vlastní). Stačí zatrhnout jednotlivé zboží a vyrazit :) Nákupní seznam můžete mít stále po ruce, vejde se do větší kapsy i do malé kabelky. Bloček je ideální pomocník na pravidelné nákupy - proč stále dokola psát a vymýšlet totéž, když stačí jen zatrhnout...

FOTOALBUM originální fotoalbum s autorskou kresbou obsahuje oboustranně potištěné extra pevné desky, 20 listů hlazeného černého kartonu, který je proložený proužky pauzáku (opět s originálními kresbami). K zadním deskám je přivázán sáček s fotorůžky. Album je převázáno pruhem černého kartonu, na kterém je nalepen štítek vhodný k vepsání vzkazu či věnování :)

 

Na letošní Vánoce plánujem ještě několik překvapení - nové motivy bloků a trhaček či originální adventní kalendář :)

Tereza&Zuzana

les NOTES

 

Kontakt

Ukázky zboží