lilu gentlemen

Šířit dobré mravy a gentlemanství.

móda

Jsme dva kamarádi/bratranci a kolegové/parťáci. Libor a Lukáš.

 

Odjakživa jsme měli rádi eleganci a noblesu a už vůbec nám nevadilo, když jsme vynikali. Dlouho jsme hledali mírně výstřední, ale elegantní vázací motýlky. Naše hledání bylo marné, a tak dne 21. května 2017 ušil Luky prvního vázacího motýlka. Byl ze starého ubrusu, žádný skvost. Nevzdali jsme to a postupně jsme naše výrobky zlepšovali. Začátek podnikání pro nás byl, když nám někdo z našich přátel na plese řekl: „Pěkný, to byste mohli prodávat!“ Vzali jsme to vážně a začali si zjišťovat, jak se vlastně podniká. Začátky byly trnité, na úřadě jsme strávili více času, než v dílně, hledali jsme látky, kde se dalo a našim maminkám jsme zabavili šicí stroje. 

 

 Do cesty nám přišly výborné příležitosti, měli jsme možnost obdarovat motýlkového krále Karla Schwarzenberga, dostali jsme zakázku od města Litomyšl, nebo od Kolpingovy rodiny ČR. Stále se rozrůstáme a plánujeme rozšiřovat sortiment.  

Motýlky pro nás nejsou pouze módními doplňky. Vnímáme je jako symbol gentlemanství. A právě gentlemanství nespočívá pouze v hezkém oblečení a upraveném zevnějšku, ale hlavně by mělo jít o vybrané chování , čestnost, slušnost. Správný gentleman by měl být mužem uhlazených způsobů. To vše bychom pomocí motýlků rádi šířili.

 
Lukáš a Libor

lilu gentlemen

Kontakt

Ukázky zboží

Kde jste mohli prodejce potkat za uplynulý rok

16.12.22 - 17.12.22

10.12.22 - 11.12.22