Lovemusic

Značka tvého srdce

šperky & bižuterie
kabelky & tašky

Lovemusic – krásné věci s duší

Brněnská značka Lovemusic představuje originální svěží a krásné kabelky a náušnice - pečlivé zpracování, důraz na kvalitní materiály, vysoký podíl ruční práce a výroba v ČR. Koženka dostává přednost před kůží a všechny náušnice mají háčky z hypoalergenní chirurgické oceli.

Krásná značka, která vykouzlí úsměv na rtech, tak bychom pojmenovali náš nejvyšší zájem. Ještě důležitější než všechny kabelky a náušnice jsou pro nás:

svoboda
láska
přátelství
krása
hudba
příroda
život

Naším původním záměrem nebylo založit nezávislou módní značku. V roce 2008 jsme otevřeli obchod s hudebním merchandisem a designovým zbožím na Pekařské 17 v Brně, odtud naše jmého. Postupně jsme sami vytvářeli vlastní trička s originálním designem a sortiment se záhy rozšířili i o bižuterii, různé módní a bytové doplňky.

Proslavila nás naše aktivistická a vtipná trička - Facefuck is watching you, Kill your television before it kills you, Černá jízda - levná varianta, zábavné náušnice, hodiny z gramofonové desky a němý sluha.

V roce 2010 jsme dostali nápad pořádat trhy, aby se mohly setkávat další značky zabývající se designem a nezávislou módou. Tak vznikl MINT: Prague Fashion Market a MINT: Brno Fashion Market, které jsou součástí projektu MINT.

Za dobu naší činnosti se nám podařilo vybudovat českou nezávislou značku a na trzích propojit další podobné firmy. Vznikla tak platforma pro prezentaci českého nezávislého designu.

Stále pracujeme na vývoji našich dalších originálních výrobků a děláme to s láskou a péčí.

Naše produkty si můžete jednoduše zakoupit v našem eshopu: https://shop.lovemusic.cz/cs/ nebo vyzvednout osobně v obchůdku ve dvoře na Lidické 77 v Brně. Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Lovemusic – značka tvého srdce


 

Kdy jste mohli prodejce potkat

PonavaFest 19.5.17