Lovemusic

Značka tvého srdce

móda
šperky & bižuterie
kabelky & tašky
doplňky

Lovemusic – krásné věci s duší

Česká módní a designová značka Lovemusic představuje originální svěží a krásné kabelky a náušnice.

Samozřejmostí je pečlivé zpracování, důraz na kvalitní materiály, vysoký podíl ruční práce a výroba v ČR.

Původním záměrem nebylo založit nezávislou módní značku. V roce 2008 jsme začali jako obchod s hudebním a designovým zbožím na Pekařské v Brně, odtud naše jmého. Postupně jsme sami vytvářeli vlastní trička s originálním designem a sortiment se záhy rozšířili i o bižuterii, různé módní a bytové doplňky.

Proslavila nás naše aktivistická a vtipná trička - Facefuck is watching you, Kill your television before it kills you, Černá jízda - levná varianta, zábavné náušnice, hodiny z gramofonové desky a němý sluha.

V roce 2010 jsme dostali nápad pořádat trhy, aby se mohly setkávat další značky zabývající se designem a nezávislou módou. Tak vznikl MINT Prague Fashion Market a MINT Brno Fashion Market, které jsou součástí projektu MINT.

Za dobu naší činnosti se nám podařilo vybudovat českou nezávislou módní a designovou značku a na trzích propojit další podobné firmy. Vznikla tak platforma pro prezentaci českého nezávislého designu.

Stále pracujeme na designu a vývoji našich dalších originálních výrobků a děláme to s láskou a péčí.

Naše produkty si můžete jednoduše zakoupit na našich stránkách lovemusic.cz a případně i osobně vyzvednout v naší výdejně objednávek v Brně na nám. 28. října 17 nebo každou sobotu na MINT Weekend Marketu v Hale 13 v holešovické tržnici. Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Lovemusic – značka tvého srdce


 

Kontakt

 http://www.lovemusic.cz/
 obchudek@lovemusic.cz
 +420 608 914 936
 náměstí 28. října 17, Brno

Ukázky zboží

Kdy jste mohli prodejce potkat

PonavaFest 19.5.17