Luban

Luban - s vůní kadidla.

ostatní

Jsme Luban, kadidlový obchod. Milujeme kadidlo a naše nadšení pro jeho vůni občas hraničí s posedlostí. Tohle intenzivní omamné aroma nás už několik let provází na cestách a je pro nás především symbolem exotického Ománu. Kadidlo a Omán neodmyslitelně patří k sobě. Tradice užívání kadidla z Ománu pochází a po tisíciletí byl odtud kadidlem zásoben celý svět. My máme tu čest znovu uvést tuto vzácnou surovinu na český trh. Spolupracujeme pouze se společnostmi, které zpracovávají výhradně kadidlovou pryskyřici ze stromů Boswellia sacra – kadidlovník posvátný, známý také pod jménem kadidlovník pravý. Arabský název pro kadidlo je luban, rozšířený je i latinský název olibanum.

Letos jsme představili novou řadu bezvodé přírodní kadidlové kosmetiky LUBAN. Kosmetika byla vytvořena v spolupráci s předními českými specialisty na přírodní kosmetiku a jejím základem je kvalitní kadidlový olej z Ománu. Vyrábí se v České republice.

Všechny naše výrobky jsou opatřeny potřebnými certifikáty. Většina z nich neobsahuje žádné chemické přísady a pokud ano, tak jen v opravdu minimálním nezbytném množství.

 

Kontakt

Ukázky zboží

Kde jste mohli prodejce potkat za uplynulý rok