Lull Loungewear

Měkoučká móda nejen na doma

móda

Na začátku byl jeden župan..Tak by se dal ve zkratce převyprávět příběh o našem Lull, mladé a svěží značce. My v Lull známe ten pocit, když celý den musíš mít na sobě oblečení, které Tě tlačí, kouše nebo se v něm prostě necítíš dobře. Po náročném dni se všichni toužíme zachumlat do něčeho příjemného a odpočinout si od všech těch upnutých věcí. Takto vznikl první župík z naší dílny. Chtěli jsme, aby si se i Ty, naše Lullinka, cítila doma příjemně. Později v naší nabídce přibyly příjemné měkoučké pyžámka a kardigany.

Stále jsme však měli pocit, že nám v naší nabídce něco chybí. Při jedné procházce s pejskem v novém župíku, jsme na to přišli! Proč by naše Lullinky nemohli mít na sobě něco příjemně měkoučké celý den? Po dlouhém navrhování, zkoušení a šití bylo naše dílo na světě! Přidali jsme tepláky, mikiny, trička a šaty, aby mohly být příjemné chvíle ještě příjemnější.

My v Lull si vážíme životní prostředí. Proto jsou všechny naše produkty z materiálů, které jsou nejen příjemné na dotek, ale šetří i prostředí kolem nás. Právě Ti přinášíme kolekci jaro / léto 2015, kde najdeš saka a sukně na procházku se svým miláčkem, ale i na setkání s holkama při vínku.  Víme, že času na příjemnější aktivity je stále méně, proto si naše oblečení můžeš koupit přímo z pohodlí domova . 

Kontakt

 http://www.lull.sk

Ukázky zboží