LUMOVER

Vyžeň nudu z šatníku!

móda

Lumover je malá rodinná firma s velkou láskou k šití a módě, pocházející z malého městečka v jižních Čechách. Šijeme nadčasovou autorskou módu, která je navíc udržitelná.

Kdo jste už objevili výhody minimalistického šatníku, jste u nás správně a přijdete si na své. Každá naše kolekce je pečlivě sestavená, tak aby byla maximálně variabilní a dalo se z ní vytvářet nespočet outfitů. Vybíráme jen ty nejkvalitnější materiály. Každý model maximálně promyslíme, pečlivě ušijeme, odzkoušíme, doladíme střih a pak až putuje dělat radost k vám. Vždyť spokojená zákaznice je tou nejlepší odměnou a reklamou zároveň.

Nechybí ani tolik žádané oblečení v plus size velikostech. Jelikož se nejedná o sériovou výrobu z fabriky, navrhujeme modely těchto velikostí zvlášť a hlavně se selským rozumem. Co tedy bude vypadat skvěle na postavě velikosti S, bude u nás vypadat suprově i na dámách velikosti XXL. Díky lety nasbíraným zkušenostem se šitím na zakázku totiž víme, jaký střih které postavě lichotí a hlavně v čem se tyto ženy cítí krásné.

Novinkou je návrat tolik oblíbených dětských softshellových setů a doplňků pro malé rošt'áky.

Pojd'te si k nám udělat radost!

Kontakt

Kde jste mohli prodejce potkat za uplynulý rok