LUNA

...jsem ve své síle!

móda

Luna je česká udržitelná móda pro ženy z upcyklovaných, deadstockových a ekologických látek. Veškeré oblečení je nadčasové a variabilní, takže jeden kousek vezmete na více způsobů :) Vzhledem k zaměření značky se vždy jedná o limitované kolekce.

Klíčová slova Luny:

UPCYKL: Ať už se jedná o látky staré nebo nové, v Luně z nich vzniká zbrusu-nové oblečení. Látky lovím v second-handech nebo je získávám darem jako pozůstalosti. Luna látky (na)vrací zpět do oběhu a odpad je pro ni takřka sprosté slovo.

DEADSTOCK: Mrtvé či zachráněné látky, které pochází ze zkracovalých obchodů, továren, zbytků kolekcí či nerealizovaných kolekcí, pozůstalostí,... už to skoro měly spočítané. Sklady a (v horším případě) spalovny si na ně brousily zuby. Luna dává těmto látkám druhou šanci a šije z nich krásné a pohodlné oblečení podtrhující osobité kouzlo každé ženy.

FÉROVOST: Spravedlivý obchod a lokální výroba je pro Lunu číslo 1. Jelikož sama šiji upcyklované věci, velmi dobře vím, jak náročná práce to je. Deadstockové oblečení šijí švadlenky v České republice a za svoji pečlivou práci dostanou dobře zaplaceno. Vážím si žen, se kterými spolupracuji a vážím si jejich práce.

ŽENA: My ženy jsme od přírody cyklické a je důležité na to myslet, nepopírat svoji ženskost a naopak své cykly přijímat jako dar. Luna si zakládá na maximálním pohodlí veškerého oblečení, aby se v každém svém aktuálním cyklu žena cítila pohodlně a žensky.

 

Kontakt

Kde jste mohli prodejce potkat za uplynulý rok