Luna Baby

Když něco děláš, tak to dělej pořádně a srdcem <3

ostatní

O mě a Luna Baby

Po mnoha letech jsem usedla k šicímu stroji a objevila vášeň, kterou jsem ani nevěděla že mám a tak jsem se rozhodla podělit o mou srdeční záležitost a založit značku "Luna Baby".

Můj příběh začal v Austrálii, kde jsem skoro osm let žila, studovala a pracovala. Miluji kreativní práci a vždycky jsem se ráda podílela na nejrůznějších projektech anebo je i sama vymýšlela. Přes malování porcelánu, organizování yoga víkendů, po prodej mnou fermentovaných potravin, jsem usedla ke stroji a jak jsem již zmínila, objevila jsem něco, co mne nadchlo. První miminkovský set do výbavy jsem ušila pro mé tehdejší sousedy v Sydney a když jsem ho dokončila, věděla jsem že rozhodně není poslední. Od té doby jsem se vrátila zpět do Čech, obrátila život zase vzhůru nohama a přibyl k nám čtyřnohý spolupracovník a vrchní dozorovatel kvality Ruda.

Pro Luna Baby výrobky používám hlavně přírodní materiály jako merino rouno a přírodní "raw" bavlnu a to mě na českém trhu dělá jedinečnou, protože jsem jediná kdo je k tomuto účelu využívá. Jejich výhodou je snižování pocení miminka a prodyšnost, zaručená jejich přirozeným složením a vlastnostmi. Látky mám výhradně z evropské produkce v té nejvyšší kvalitě a vybírám si pouze ty, které jsou designově zajímavé a jedinečné.

Jsem malá, začínající značka s velkým potenciálem a chci pro Luna Baby aby vyletělo až ke hvězdám a zachovalo si svojí designovou jedinečnost s lehce punkovou stránkou smíchanou s dětskou nevinností tak jako já.

Vše co dělám, dělám s láskou a péčí a věřím že i vy si nás zamilujete. 

 

Kdy jste mohli prodejce potkat