Magická voskovka

Každý má v sobě ukrytý talent, jenom musí najít správný prostředek, aby ho ukázal světu.

doplňky

Pomáháme ukázat Váš talent světu...............

Znáte ten pocit, když máte touhu něco vyrobit, ale vůbec nevíte, jak na to?Chybí vám nápady? To znamená jen to, že si potřebujete osvojit techniku, a ta vám otevře cestu k vašim vlastním fantaziím. Tvořit, to znamená být svobodný ve svých vlastních myšlenkách, seberealizovat se.

Inspirujeme a učíme nové výtvarné techniky, které zvládne každý a přitom nejsou náročné na materiál.

Zabýváme se distribucí kvalitních výtvarných potřeb zn.Primo, magických voskovek a hobby potřeb pro kreativní tvoření. Součástí našich aktivit jsou i semináře a ukázkové akce na Praze 5, ale navštěvujeme i školy, školky, speciální zařízení určená pro tělesně, mentálně i zdravotně handicepované děti i dospělé. To vše pod vedením Larysy Polyakové, kterou již znáte ze Snídaně s Novou.

Magická voskovka

Pomáhá prohlubovat smyslové vnímání, nabízí zajímavé techniky kreslení. Základním způsobem tvorby je frotáž- umělecká technika přenášení struktury na papír. Jednoduché techniky pomáhají dětem ve vývoji jemné a hrubé motoriky ruky. Největší část voskovky tvoří jemný pigment, který je základem její výroby, v menším množství pak vosk a parafín.

- není mastná

- nebarví ruce

- nelepí a ani neodpuzuje jiné pigmenty

- má jedinečný ergonomický tvar trojúhleníku se zapuštěným úchopem

- má dlouhou životnost a nevyžaduje ořezávání

Tímto Vás srdečně zveme k nám, kde si můžete sami vyzkoušet magickou voskovku v našem workshopu!

Kontakt

 http://rafa.cz

Kdy jste mohli prodejce potkat