MAJA

Vyrábíme z přírody

ostatní

Proč vyrábíme přírodní svíčky?

Od narození prvního syna přecházíme postupnými kroky ke zdravějšímu způsobu života. Svíčky jsou důležitou součástí našeho domova. Rozhodli jsme se pro společný prostor plný čistého vzduchu, proto používáme přírodní sójový vosk, který při hoření neuvolňuje do vzduchu toxické látky jako běžné svíčky z parafínu.

Proč používáme 100% čisté esenciální oleje?

 Esenciální olej se získává destilací či lisováním rostlin. Pro zajímavost na 1 litr esenciálního oleje je potřeba několik set kilogramů květin. Za touto skutečností se skrývá obrovské množství ruční práce. Jeho blahodárné účinky jsou využívány v aromaterapii.

Na straně druhé jsou vonné oleje a různé vonné kompozice. Tyto oleje jsou vyráběny uměle v laboratořích a jejich hlavním úkolem je co nejautentičněji napodobit vůni přírodní. Obsahují desítky různých syntetických složek nesoucích a zvýrazňujících vůni. 

Esenciální oleje v našich svíčkách poskytují čistou a velmi jemnou vůni. Velice dbáme na kvalitu našich produktů od výběru vstupních surovin až po konečný výrobek. Uměle vytvořené vůně z laboratoří proto u nás nenajdete. Pokud i Vy dbáte na kvalitu a máte rádi opravdové věci, jste tady správně!

Kontakt

Kde jste mohli prodejce potkat za uplynulý rok