majoranka

tajomné a rozkvitnuté oblečenie

móda

Jmenuji se Marie Reváková, jsem módní návrhářka z východního Slovenska, ale momentálně bydlím v Praze a prezentuji se pod značkou "majoranka".

Vystudovala jsem oděvní střední školu v Prešově, následně jsem strávila 5 let na vysoké škole a po úspěšném ukončení studií anglického jazyka jsem se vrátila ke svému původnímu odboru- k oděvnictví.

Rok na to (2012) jsem zahájila online prodej svých výrobků na internetu, přesunula jsem se na stáž k úspěšné návrhářce Lucii Kutálkové (značka Leeda) do Prahy a později se mi naskytla možnost spolupráce na organizaci prodejní výstavy vintage oblečení - Prague Vintage Fair,pro kterou jsem navrhla jednoduchou, ale reprezentativní tašku.

Značka majoranka nabízí rozkvetlé a tajemné oblečení v příjemných barvách, pohodlných střizích a nápaditě nenápadných detailech. Na své si přijdou mnohé z vás. V nabídcenajdete elegantní oblečení, oblečení do školy nebo práce, jakož i oblečení pro volný čas. Pro ty z vás, které rády cestují zde mám multifunkční oblečení, které díky svému všestrannému využití ušetří nejen vaši peněženku, ale i místo ve skříni a kufru.

Budu ráda, když se podíváte na můj shop a o to šťastnější, pokud si z mé nabídky vyberete. Lajkujte, co se vám líbí a řekněte o mně i svým známým.

 

 

 

Kontakt