MalýBů

Černobílé kravičky pro chytré hlavičky

ostatní

Pod tímto veselým názvem MalýBů a na e-shopu www.malybu.cz se skrývá nejen naše ikonická kravička, ale i název vesničky, kde jsou zvířátka a doplňky vyráběny - na Malý Bukovině. Jsou šita ručně, s láskou, z pečlivě vybíraných materiálů, s důrazem na kvalitu a navrženy tak, aby maximálně zaujaly a rozvinuly miminko.

Jmenuji se Bára a tuto značku jsem založila v roce 2019. V tomto roce se mi narodil první syn Petr, pro kterého jsem hledala kontrastní hračky. Mám vystudovaný doktorát z neurověd, takže vím, co současná věda zjistila o fungování dětského mozku. Obecně se ví, že děti vidí nejprve černobíle a kontrastní hračky vnímají již v prvních týdnech a rozvíjí jim to mozek. Hledala jsem tedy vhodné hračky, žádné se mi ale nelíbily a nebo mi nepřišly dostatečně kvalitní pro miminka, tak jsem se rozhodla si ušít vlastní. A poté se rodila miminka mým kamarádkám a šila jsem i pro ně, líbily se jim a měly úspěch, a tak se zrodila poptávka.

Na vlastním synovi jsem zjišťovala, jaké vzory zaujmou nejvíc, co naopak nevnímá vůbec, zda preferuje kartičky či zvířátka. A postupně jak rostl, ušila jsem pro něj i různé deky, které se následně taky staly součástí sortimentu MalýBů, který se stále rozšiřuje. Všechny produkty šiju já a moje maminka Martina, která má na starosti minky deky. Nově se do našeho týmu přidala i babička Jana, která celý život háčkuje a nyní háčkuje měkoučké dečky pro miminka na zakázku. 

Možnost vytvářet něco smysluplného, co dělá radost maminkám i dětem, je mým splněným snem. Pomáhat rozvíjet miminka a dát jim skvělý základ pro jejich budoucí duševní vývoj je velmi naplňující. Nic z toho by ale nebylo možné bez vás - našich zákazníků, proto 

VÁM DĚKUJEME

za vaši podporu, objednávky, komentáře, recenze, hodnocení nebo vzkazy.

Bára z MalýBů

Kontakt

Ukázky zboží

Kde jste mohli prodejce potkat za uplynulý rok