MÁM ŠTĚSTÍ

Přitáhněte si štěstí do svého života

šperky & bižuterie

MÁM ŠTĚSTÍ je nová česká značka, která vznikla s odkazem na bohatství a rozmanitost přírodních polodrahokamů. Každý náš šperk je jedinečný, nejen díky designu, ale také díky přírodním minerálům. Unikátní rys, který naše šperky odlišuje od ostatních, je "Amulet Mandaly Štěstí" zdobící každý náramek.

Mandala je starověký symbol, který reprezentuje vesmír a jeho nekonečnou komplexitu. Ve spojení s přírodními kameny a minerály, které jsou již samy o sobě silnými nositeli energií a vibrací, vytváříme šperky, které nejen vypadají úžasně, ale které také přináší pozitivní energie a štěstí. Každý náramek je ručně vyrobený u nás v České republice a je tvořen tak, aby mohl být nošen každý den. Tyto šperky jsou zároveň projevem umění a originálního designu.

Při výrobě každého šperku věnujeme velkou péči výběru přírodním minerálů, designu a vytváření Mandal Štěstí. Věříme, že naše šperky jsou mnohem více než pouhým módním doplňkem. Jsou osobními talismany, které pomáhají spojit jejich nositele s přírodou a vesmírem.

Kontakt

Kde jste mohli prodejce potkat za uplynulý rok