mami?ano handmade

Lichotící dámské oblečení pro každou ženu. Zdůrazníme a schováme, co je potřeba. Kvalita materiálu a zpracování šitích kousků, až na prvním místě

móda

"Dětské oblečení pro malé osůbky s velkým stlyem". Značka mami?ano vznikla za účelem nabídnou maminkám oblečení pro děti, které nebude plné polyesteru a jiných plastů. V prémiové kvalitě bavlny (nejen) s autorskými vzory a atestací pro děti do tří let. 


Nyní nadešel ten správný čas i pro nás rodiče - v první řadě pro nás ženy. Náš cíl je, aby se každá žena cítila sebejistě a pohodlně ve své kůži bez ohledu na její postavu. Nechceme, abyste se musely složitě přizpůsobovat oblečení, naopak, naše oblečení se přizpůsobí Vám - Vašemu tělu. Naše postupně rozrůstající se kolekce je navržena s ohledem na potřeby žen, které hledají stylové a pohodlné řešení pro své jedinečné postavy.  

Díky nové posile ( jsme tři ženy) je čas zapracovat i na pánských kouscích, které letos také zařadíme nově do nabídky. S trhy tento rok teprve začínáme, ale dle recenzí a ohlasů z našeho obchůdku, je s námi čast strávený při nakupování opravdu moc fajn a zákaznice opakovaně vrací nakupovat. Moc se těšíme na nové zákazníky a celkově na atmosféru na trzích 


"Dejte svému outfitu nový nádech s našimi kousky oblečení od mami?ano a objevte krásu s pohodlím ve všech svých tvarech"


mami?ano

Kontakt

Kdy se s prodejcem můžete setkat

Kde jste mohli prodejce potkat za uplynulý rok