Mania Fitness Wear

Work hard, look good!

móda

MANIA je česká značka dámského hlavně sportovního oblečení a plavek. Chceme, aby naše produkty dělaly radost nejen našim zákazníkům, ale také naší planetě, proto se snažíme následovat principy udržitelné módy. Klademe důraz na pohodlí i originalitu a eleganci a upřednostňujeme kvalitu před kvantitou.

 

Kdo je MANIA:

za značkou MANIA stojí dvě kamarádky Teri a Adélka.

Teri je pro MANII zdroj života. Od roku 2014, kdy MANII založila, ji udržuje v chodu a pumpuje do ní energii. Je hlavní jednatelkou firmy. Stará se o výrobu a vývoj produktů od nákupu materiálů až po finální produkt.

Adéla vymýšlí, kam bude MANIA do budoucna směřovat a jak toho dosáhnout. Je naším grafikem a managerem reklamních kampaní. Vymýšlí soutěže, vzhled webu a vytváří grafický obsah na web a sociální sítě.

 

Tvář značky Mania fitness wear formují také naše MANIA girls. Jsou pro nás moc důležité. Všechny jsou krásné a přirozené. A také díky nim jsme schopni vychytat MANIA kousky k dokonalosti. Řešíme, aby jim oblečení perfektně padlo, přestože má každá úplně jinou postavu.

 

Vyrobeno s láskou v České republice

Veškeré naše oblečení vzniká v pražské šicí dílně pod vedením krejčího Aleksandra, který si sám určil mzdu, za kterou oblečení vyrábí. Zároveň je to skutečný odborník ve svém oboru a podílí se na vývoji a optimalizaci střihů našich produktů.

Jakožto malá lokální značka vyrábíme v omezeném množství, vždy držíme skladem jen několik málo kusů, aby nedocházelo k nadprodukci oděvů a k plýtvání. Zároveň naše modely vymýšlíme tak, aby se oblečení dalo nosit na více účelů.

 

Materiály pro výrobu oblečení značky MANIA Fitness Wear odebíráme téměř výhradně od lokálních výrobců. Textilie je složena z 90% polyamidu a 10% elastanu.

Polyamid je rychleschnoucí materiál vysoce odolný proti oděru a roztrhnutí. Samy jsme otestovaly, že oblečení značky MANIA Fitness Wear vám vydrží roky bez ztráty kvality a barvy!

 

Snažíme se držet krok s konceptem udržitelné módy, tzv. slow fashion, přestože u funkčního sportovního oblečení se syntetickým materiálům nevyhneme, již pilně pracujeme na kolekci z recyklovaných látek.

Chceme se neustále posouvat a zlepšovat, proto se vždy můžete těšit na něco nového, ať už se jedná o nové modely, barvy, materiály nebo třeba speciální akce pro naše zákazníky.

 

Do naší značky dáváme kus sebe a stejně tak je MANIA nedílnou součástí našeho života! 

Ukázky zboží

Kdy jste mohli prodejce potkat