Marmelády z Ráje

Rodinná manufaktura pocházející ze samého srdce Českého ráje.

delikatesy

Jsme malá rodinná manufaktura pocházející ze samého srdce Českého ráje. Snažíme se pro Vás připravovat ty nejlepší marmelády a džemy z toho nejlepšího českého i zahraničního ovoce. Každý kousek ovoce pečlivě třídíme a dbáme na důslednou kontrolu každého našeho jednotlivého výrobku.

Přestože jsme na trhu teprve od roku 2014, podařilo se nám získat četná ocenění za naši práci. Velmi si vážím toho, že se naše výrobky vyrovnávají jak těm domácím, tak i těm světovým. Pravidelně bodujeme na domácích i velkých zahraničních soutěžích, jako je mistrovství světa ve vaření marmelád “Dalemain Marmalade Awards” a soutěž o nejlepší jídla světa “Great Taste Awards”.

Čeho si ale vážím nejvíce jsou ocenění získané přímo od vás – našich zákazníků. Ať už formou drobné zprávy, mailem anebo osobně na některém z trhů, které navštěvujeme.

Každé takové ocenění, ať už malé nebo velké, nás zahřeje u srdce a potvrdí nám, že naše cesta je ta správná. Rovněž nás zavazuje udržet kvalitu našich výrobků a nadále pro vás hledat ty nejlepší kousky ovoce a vytvářet z nich ty nejlepší marmelády a džemy.

S pozdravem, Jan Kakos

Kontakt

Ukázky zboží

Kde jste mohli prodejce potkat za uplynulý rok