Melia Marchi

Vytvoříme pro Vás nadčasový kousek, který si zamilujete.

móda

Tvoříme oděvy s láskou pro všechny životní příležitosti a preferujeme osobní přístup. Navrhujeme a šijeme oděvy, ve kterých se budete cítit komfortně a sebevědomě. Melia Marchi je klasika v aktuálním pojetí.

Jsme mladá a svěží značka. Založily jsme ji my, dvě ženy- Světlana a Ksenia Makharadze. Máme rády krásné a padnoucí oblečení z kvalitních přírodních látek a snažíme se o čistý design se zajimavým výrazným prvkem. V čele značky je Světlana, v modním průmyslu pracuje léta a již jako malá holčička pomáhala své mamince v rodinném krejčovském ateliéru v Tbilisi. Rozhodly jsme se obnovit rodinné tradice a pokračovat s poctivou krejčovinou tady v Praze, která se nám stala novým domovem před mnoha léty. 

Ženy u nás najdou romantické i strohé šaty, krásné sukně, lehké blůzy, hravé i minimalistické kabáty, ale i kostýmky či originální košile. Pro muže vyrábíme exkluzivně na míru. Dětské designerské kabátky a šatičky v rámci nové limitované kolekce Caramelli Kids jsou vyráběné pouze z přírodních látek na objednávku. Pod naší značkou taktéž navrhujeme luxusní svatební šaty na míru.  Umíme kvalitu a rády se o ní podělíme. Naše oděvy jsou vyráběné v Česku za vhodných pracovních podmínek a vydrží déle než jen pár sezon. Melia Marchi byla vytvořena pro lidi, kteří hledají kvalitní nadčasové oblečení. Najdete u nás nevšední jedinečné kousky. Nabízíme komfortní atmosféru, jednoduchou komunikaci, služby stylistky a přátelský přístup. Jsme zde pro Vás.

 

Kontakt

Ukázky zboží