METAMORPHOSES

Krása skrz přírodu

ostatní

 

 

 Náš obchůdek se nachází v přízemí OD KOTVA v Praze. Otevřeli jsme ho s maminkou v únoru roku 2018, po pečlivém výběru kosmetických značek, které jsou orientované na péči o plet a vlasy jen přírodní cestou. 

Momentálně jsme jediný obchod v Praze, který má velký výběr přírodní Korejské kosmetiky, distribuci kosmetiky z Italského Ostrova Ischie a ručně vyráběné kosmetiky z Bologni. 

Naše značky jsou 

ISCHIA SPAECH

ZDRAVÍ A KRÁSA SKRZE TERMÁLNÍ VODU A BYLINKY

TEXT: Termální Kosmetika z léčivého ostrova Ischia, pramenu NYMF NITRODI

Tisícileté vulkanické termální prameny NITRODI mají zázračné účinky na naše zdraví a pokožku. Zdroj mládí a krásy, hypoalergenní kosmetika s vysokým podílem termální vody, obsahuje řadu minerálů a stopových prvků, které blahodárně působí na revitalizaci a regeneraci zralé pokožky a má léčebné účinky na problematickou pleť.

-          Kompletní péče pro tělo a obličej bez chemických přísad

-          Dermatologicky a vědecky testováno

-          Hypoalergenní a léčivá péče pro problematickou pleť

-          Vysoce kvalitní biologické složky italského původu

-          Otestované účinky

 

 

 

Segreti di Natura


BIO KOSMETIKA Z ITÁLIE

Segreti di Natura je velká řada kosmetiky produkovaná E.COS ecologia e cosmesi s.c., společností založené v blízkosti Bologni a působí od roku 1990. 
E.COS pěstuje své vlastní léčivé rostliny, certifikované od bio agri cert, z nichž pochází nejvíce účinných složek v této kosmetice.

Segreti di Natura zahrnuje paletu 100% přírodních produktů a výrobků, které obsahují pouze emulgatory a konzervační látky, které doporučuje ECOCERT. Žádná kosmetika od Segreti di Natura neobsahuje parafín, vazelínu, silikony ani parabeny.

Segreti di Natura je přírodní kosmetika za přijatelnou cenu, oceňovaná jak v Itálii tak i v zahraničí. Společnost E.COS neprovádí testování na zvířatech.

 

Filozofie našeho projektu je ukazát zakazníkům , že krása se může získát přírodní cestou, který je šetrný k lidkému zdraví a celému životnímu prostředí. 

 

Momentálně máme jen  Facebook a Instagram. 

WEbové stránky planujeme ke konci srpna roku 2018. 

Děkujeme a budeme se moc těšit na účast ve vaších trhach. 

 

 

 

 

 

Kontakt

Ukázky zboží

Kdy jste mohli prodejce potkat